شگفت انگیزان 2 رکورد فروش انیمیشن ها را تکان داد!

رسانه کلیک – پس از سال ها انتظار انیمیشن شگفت انگیزان 2 به پرده سینماها راه پیدا کرد. این محصول شرکت پیکسار فروش بسیار بالایی را تجربه می کند.

انیمیشن شگفت انگیزان 2 یکی دیگر از رکوردهای باکس آفیس را جابه‌جا کرد. این محصول شرکت Pixar تبدیل به اولین انیمیشنی شد که توانست به فروش خانگی بالاتر از 500 میلیون دلار دست پیدا کند.

قسمت اول این انیمیشن در سال 2004 اکران شده بود. انیمیشن incredibles 2 پس از مدت ها انتظار بر روی پرده نقره ای سینما رفت و توانست طرفداران زیادی را جذب کند.

شگفت انگیزان 2 که با وقفه ای 14 ساله نسبت به قسمت اول بر روی پرده سینماها رفته است، از سوی طرفداران و منتقدان با واکنش بسیار مثبتی روبه‌رو شده است. در این فیلم خانوادگی شاهد صحنه های اکشن زیادی هستیم با این حال می توان آن را یک محصول نوستالژیک و مدرن دانست.

شگفت انگیزان 2 در مقایسه با قسمت قبلی خود موفق شده پای تماشاگران بیشتری را به سینماها باز کند. انیمیشن incredibles 2 در هفته اول اکران خود فروشی بالغ بر 182 میلیون دلار را تجربه کرد.

بر اساس اعلام The Wrap انیمیشن شگفت انگیزان 2 در این پایان هفته به مجموع فروش خانگی بالاتر از 500 میلیون دلار دست پیدا می کند. این محصول با فروش 31 میلیون دلاری در چهارمین هفته اکران خود می تواند رکورد انیمیشن Finding Dory در سال 2016 را جابه‌جا کند. این انیمیشن در سال 2016 فروش خانگی 486 میلیون دلاری را تجربه کرد.

انتظار می رود این انیمیشن در هفته های آینده به فروش بیشتری دست پیدا کند و به یکی از فیلم های پرفروش در آمریکای شمالی تبدیل شود. 

در سال 2004 بسیاری از تماشاگران قسمت اول شگفت انگیزان کودک بودند و حال با گذشت 14 سال تبدیل به افراد بالغ شده اند. این افراد بخش بالایی از تماشاگران قسمت دوم این انیمیشن را تشکیل می دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.