دردسر تازه برای جانی دپ؛ کتک کاری در صحنه فیلم برداری!

رسانه کلیک – جانی دپ یکی از محبوب ترین بازیگرها در صنعت فیلم و سینما محسوب می شود. این بازیگر در صحنه فیلم برداری فیلم «شهر دروغ ها» با یکی از عوامل درگیر شده است. 

یکی از عوامل فیلم «شهر دروغ ها» اعلام کرده جانی دپ به او 2 بار مشت کوبیده است. این فرد تنها چند روز پس از شروع پروژه به علت موافقت نکردن با عدم پیگیری شکایت از این بازیگر محبوب، از فیلم City Of Lies اخراج شده است. مدیر صحنه این فیلم، گرگ “راکی” بروکس از کارگردان و تهیه کنندگان این فیلم نیز شکایت کرده است.

فیلم شهر دروغ ها در تاریخ 7 سپتامبر در ایالات متحده آمریکا بر روی پرده سینما می رود. در این فیلم جانی دپ 55 ساله نقش یک کارآگاه در لس آنجلس را ایفا می کند. جانی دپ باید پرونده قتل نوتوریوس بی. آی. جی در سال 1997 را حل کند. 

بروکس اعلام کرده در آوریل 2017 و زمانی که تولید این فیلم با نام Labyrinth آغاز شده است، به کارگردان این نکته را گوشزد کرده که بخاطر تاریکی و مجوزهای قانونی تنها می توان یک صحنه را در فضای باز فیلم برداری کرد. کارگردان وظیفه گفتن ابن موضوع به جانی دپ را بر عهده آقای بروکس می گذارد.

زمانی که مدیر صحنه این موضوع را با جانی دپ در میان می گذارد، این بازیگر با عصبانیت 2 مشت به سینه آقای بروکس می کوبد. به گفته بروکس در زمان فیلم برداری دپ مست بوده است.

بروکس در روز دوشنبه به صحنه فیلم برداری بر می گردد، ولی قبل از شروع کار تهیه کننده این فیلم از وی درخواست می کند که نامه ای را امضا کند که بنابر آن از جانی دپ شکایت نمی کند. بروکس پس از رد این پیشنهاد از کار اخراج می شود.

فیلم های اخیر جانی دپ فروش مناسبی را در بازار تجربه نمی کنند و این بازیگر در سال های اخیر حواشی زیادی داشته است که در این میان می توان به جدایی او از همسرش اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.