چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران برگزار می شود

رسانه کلیک – چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران با هدف هم افزایی دانش، انتقال تجربیات موفق مجموعه های صنعتی و علمی شرکت های دانش بنیان پیشرو در زمینه رایانش ابری کشور برگزار می شود.

این رویداد در قالب فن بازار، نمایشگاه و کارگاه های جانبی، ارائه مقالات تخصصی به روز، پنل ها و میزگرد مدیریتی و کسب و کار و همچنین رونمایی از خدمات جدید جامعه رایان ابری ایران در تاریخ ۲۶ تیر ماه ۹۷ در پژوهشگاه و با هماهنگی دبیرخانه جامعه رایانش ابری ایران برگزار می شود.

چهارمین رویداد سالانه رایانش ابری ایران با همکاری معاونت فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های خصوصی فعال در حوزه رایانش ابری برگزار می شود؛ لذا شرکت در این رویداد فرصت مناسبی جهت تعامل و ایجاد ارتباط بین  اجزاء مختلف اکوسیستم رایانش ابری ایران (فعالین و متخصصین صنعت، دولت، دانشگاه) خواهد بود.

همچنین همزمان با چهارمین رویداد سالانه جامعه رایانش ابری ایران، اولین نمایشگاه تخصصی استارتاپ ها و شرکت های فعال حوزه رایانش ابری به صورت جنبی در مرکز تحقیقات مخابرات برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.