سریال بت‌وومن (Batwoman) توسط شبکه CW تولید می شود؛ پخش در سال 2019

رسانه کلیک – شبکه CW در حال توسعه سریال بت‌وومن است. این سریال در سال آینده میلادی توسط این شبکه بر روی آنتن می رود.

شبکه تلویزیونی CW سریال بت‌وومن را توسعه می دهد. بت‌وومن یکی از قهرمان‌های DC است. در ماه مه سال جاری میلادی این شبکه تلویزیونی اعلام کرد شخصیت Batwoman در سریال‌های فلش، ارو، افسانه‌های فردا و سوپرگرل حضور کوتاهی خواهد داشت.

در این سریال کیت کین با استفاده از مبارزات خیابانی به دنبال برقراری عدالت در گاتهام است. وظیفه نویسندگی این سریال بر عهده کرولاین درایز است. درایز علاوه بر نویسندگی، تهیه کننده اجرایی این پروژه نیز خواهد بود. علاوه بر درایز، گرگ برلانتی و سارا شکتر نیز به عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارند.

 درایز در گذشته در مجموعه های زیادی با شبکه CW همکاری داشته است. از سریال هایی که درایز با شبکه CW همکاری داشته است می توان به «خاطرات خون آشام» و «اسمالویل» اشاره کرد.

در گذشته گرگ برلانتی همکاری های زیادی با شبکه تلویزیونی CW داشته است که برای نمونه می توان به سریال های ریوردیل و Black Lightning اشاره کرد. این تهیه کننده و نویسنده علاوه بر CW با شبکه های زیادی همکاری داشته است.

 گرگ برلانتی در سریال های God Friended Me و The Red Line با CBS همکاری می کند. برلانتی در سریال نقطه کور (Blindspot) که توسط شبکه NBC پخش می شود نیز حضور داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .