گران ترین فیلم سینمای چین در گیشه افتضاح به بار آورد؛ توقف اکران بعد از یک هفته

رسانه کلیک – تنها یک هفته پس از اکران گران ترین فیلم سینمای چین در این کشور، نمایش آن در سینماها متوقف شد. هزینه تولید آسورا 110 میلیون دلار بوده است.

سینماهای کشور چین تنها یک هفته پس از اکران فیلم «آسورا» نمایش آن را متوقف کردند. این فیلم در هفته اول اکران خود 7.1 میلیون دلار فروش را تجربه کرد. شاید در نگاه اول این فروش چندان پایین به نظر نرسد، ولی وقتی با گران ترین فیلم سینمای چین روبه‌رو باشید، این فروش فاجعه است!

آسورا گران ترین فیلم سینمای چین محسوب می شود که 110 میلیون دلار هزینه روی دست تهیه کنندگان گذاشته است. چندین دلیل برای فروش کم این فیلم وجود دارد.

شرکت علی بابا پیکچرز پس از اکران افتضاح این فیلم تصمیم گرفت سریعا نمایش آن را متوقف کند. Zhenijian Film به عنوان تهیه کننده اصلی این فیلم اعلام کرده علی بابا پیکچرز به علت فروش کم افتتاحیه تصمیم به توقف نمایش آن نگرفته است، بلکه این شرکت به دنبال ایجاد تغییرات در آن برای اکران در زمان دیگری است.

در حال حاضر علی بابا پیکچرز در رابطه با علت توقف نمایش این فیلم بیانیه ای منتشر نکرده است. شایعات یکی دیگر از دلایل فروش پایین این فیلم را مربوط به بررسی های جعلی و مخرب آن می دانند. افرادی که بررسی های جعلی انجام می دهند در کشور چین با نام «Water Army» شناخته می شوند.

مسئولان مالی فیلم آسورا اعلام کرده اند که این محصول قربانی Water Army در کشور چین شده است. یکی دیگر از دلایل فروش کم این محصول را می توان در فیلم هایی جستجو کرد که این هفته در کشور چین اکران شده اند؛ از جمله Dying to Survive و Hidden Man که نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کردند. فیلم Dying to Survive در مدت زمان 11 روز در مجموع 366 میلیون دلار فروش داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.