سریال Family Guy در فصل 17 دونالد ترامپ را مسخره می کند!

رسانه کلیک – سریال Family Guy از محبوبیت بالایی برخوردار است. عوامل این سریال قصد دارند در فصل آینده دونالد ترامپ را مسخره کنند.

به تازگی جزئیاتی بیشتری در رابطه با فصل هفدهم سریال Family Guy در فضای مجازی منتشر شده است. در این فصل در دو قسمت دنباله دار رئیس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ حضور خواهد داشت.

در این قسمت ها دونالد ترامپ متوجه می شود یکی از شخصیت های سریال به نام پیتر قادر به فروش اخبار جعلی است. به همین علت دونالد ترامپ پیتر را به عنوان مدیر بخش ارتباطات خود استخدام می کند. در این دو قسمت خانواده گریفن به واشنگتن نقل مکان می کند.

تهیه کنندگان سریال Family Guy اعلام کرده اند متن این قسمت در سال گذشته نوشته شده است. در حالی که در این مدت دونالد ترامپ اقدام های جدیدی را انجام داده است، داستان این دو قسمت می تواند مخاطبان را به جذب خود کند. 

در این فصل جدید از سریال فمیلی گای شاهد حضور دو قسمت دنباله دار دیگر نیز هستیم. در این قسمت ها سگ خانواده، برایان ازدواج می کند. تهیه کننده این سریال، Steve Callaghan به IGN در رابطه با این دو قسمت گفته است:

این دو قسمت یک داستان جالب دارد که امکان تولید آن در یک قسمت وجود نداشت.

در فصل هفدهم سریال Family Guy افراد مشهور زیادی حضور خواهند داشت که از میان آن ها می توان به برایان کرانستون، پاتریک استوارت، سام الیوت، مندی مور، سارا پلسون، کایری اروینگ، جانی ویر و تارا لیپینسکی اشاره کرد. 

در حالی که برای اولین بار شاهد حضور دونالد ترامپ در سریال فمیلی گای هستیم، در گذشته رئیس جمهور آمریکا چندین بار در سریال سیمپسون ها حضور داشته است. اولین قسمت سریال مرد خانواده در سال 1999 بر روی آنتن رفت. ست مک‌فارلن این سریال را خلق کرده و تا به امروز 16 فصل از آن تولید شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.