فصل سوم سریال Stranger Things در تابستان 2019 منتشر می شود

رسانه کلیک – سریال چیزهای عجیب از محبوبیت بالایی برخوردار است. فصل سوم سریال Stranger Things در تابستان سال آینده میلادی بر روی آنتن می رود.

بر اساس پوستر تبلیغاتی که در یکی از فروشگاه ها در ایالات متحده آمریکا نصب شده، زمان پخش فصل فصل سوم سریال Stranger Things با تاخیر همراه خواهد بود. در حالی که بسیاری از علاقه مندان به این سریال منتظر پخش فصل سوم آن در اواخر سال جاری میلادی بودند، این سریال دیرتر از پیش بینی ها بر روی آنتن می رود.

خالقان این سریال، مت دافر و راس دافر معروف به برادران دافر و تهیه کننده اجرایی این اثر، شاون لوی هم اکنون زمان بیشتری برای تولید داستان های جذاب برای شخصیت های این سریال دارند. سریال Stranger Things فصل 2 سال گذشته میلادی منتشر شد.

بر اساس گزارشی از EW، تاخیر در پخش سریال Stranger Things فصل 3 به وسیله نتفلیکس نیز تایید شده است. در مصاحبه ای که مدیر برنامه ریزی نتفلکیس با خبرنگاران انجام داده به این موضوع اشاره کرده است که برادران دافر و شاون لوی برای خلق داستان های بهتر به زمان بیشتری نیاز دارند. در حال حاضر انتظارات از فصل سوم سریال Stranger Things بسیار بالاست.

در سال های اخیر بسیاری از شبکه ها مانند HBO و FX زمان پخش فصل های جدید سریال های محبوب خود را به تعویق انداخته اند. سریال Game of Thrones و سریال Westworld دو اثر بسیار محبوب شبکه HBO محسوب می شوند که این شبکه برای تولید فصل های جدید آن ها زمان بیشتری را در اختیار نویسندگان و کارگردان ها قرار داده است.

اکثر نقش های اصلی در سریال Stranger Things بر عهده بازیگران نوجوان است. در این سریال بازیگرانی مانند میلی بابی براون، گیتن ماتارازو، فین ولفهارد، کیلب مک‌لافلین و نوآ اشنپ به ایفای نقش می پردازند. برای مشاهده فصل سوم سریال Stranger Things باید تا تابستان سال آینده میلادی صبر کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .