مل گیبسون و کالین فارل در فیلم «War Pigs» هم‌بازی می شوند

رسانه کلیک – مل گیبسون و کالین فارل دو بازیگر مطرح در دنیای سینما محسوب می شوند. این دو بازیگر در فیلم War Pigs به ایفای نقش می پردازند.

مل گیبسون و کالین فارل در فیلم مهیج War Pigs به ایفای نقش می پردازند. این فیلم توسط کمپانی Millennium Films تولید می شود و وظیفه کارگردانی آن بر عهده تامی ویرکولا است. این فیلم را Lorenzo di Bonaventura و Mark Vahradian تهیه کنندگی می کنند.

بر اساس اعلام کمپانی سازنده، تولید این فیلم از ماه اکتبر سال جاری میلادی به صورت رسمی آغاز می شود. وظیفه نویسندگی فیلم War Pigs بر عهده John Niven و Nick Ball گذاشته شده است. در این فیلم یک تکاور به دنبال انتقام از یک کارتل به علت قتل همکار و سرقت پول است.

مل گیبسون علاوه بر بازی در این فیلم، کارگردانی یک پروژه دیگر را نیز بر عهده دارد. گیبسون یک فیلم در رابطه با جنگ جهانی دوم با نام «Destroyer» را کارگردانی می کند. این فیلم بر اساس یک کتاب محبوب ساخته می شود. گیبسون در گذشته نه چندان دور بر روی صندلی کارگردانی فیلم Hachsaw Ridge نیز نشسته بود. این فیلم به موفقیت های بزرگی در صنعت سینما دست پیدا کرد.

کالین فارل در آینده نزدیک با فیلم Widows به کارگردانی استیو مک‌کوئین بر روی پرده سینما ظاهر می شود و در سال آینده نیز فیلم Dumbo با بازی فارل و کارگردانی تیم برتون اکران می شود. 

در کارنامه کاری کالین فارل فیلم هایی مانند جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها، خرچنگ، فریب‌خورده و کشتن گوزن مقدس به چشم می خورند. کارگردان فیلم War Pigs در گذشته در فیلم های «هانسل و گرتل: شکارچیان جادوگر» و «چه بر سر دوشنبه آمده؟» حضور داشته است. انتظار می رود همکاری دو بازیگر مطرح سینما، مل گیبسون و کالین فارل باعث افزایش فروش فیلم War Pigs شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.