فواید تین‌ تاک، سیم کارت کودک و نوجوان

رسانه کلیک – معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره رونمایی از سیم کارت کودک و نوجوان در نمایشگاه الکامپ توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش کلیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ حمید فتاحی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اشاره به رونمایی از سیم کارت کودک و نوجوان در نمایشگاه الکامپ بنام تین تاک، اظهار کرد: یکی از دارندگان پروانه MVNO با نام تجاری تین تاک، از سیم کارت خود با تعریف دسترسی هایی برای رده های سنی مختلف کودک و نوجوان و محتوای مورد نیاز آنها رونمایی کرد.

وی با بیان اینکه تین تاک در پی آن است تا با روش های ایجابی مخاطرات فضای مجازی را برای کودکان و نوجوانان مدیریت کند، عنوان کرد: در واقع تین تاک قصد دارد از طریق ارایه محتوا و امکانات جذاب و متنوع فضای جدیدی را برای قشر کودک و نوجوان در حوزه ارتباطات فراهم آورد و همه نیازهای این رده سنی در فضای مجازی را اغنا کند و خانواده ها با کمال اطمینان اجازه دهند تا فرزندانشان به فضای مجازی ورود کرده و از این سیم کارت استفاده کنند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه با این کار در کنار ایمن سازی فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان، زمینه جدید اقتصادی برای بخش خصوصی نیز فراهم می شود، ادامه داد: تولیدکنندگان محتوا با ارزیابی علایق و سلایق نسل های مختلف و با استفاده از بازخوردهایی که می گیرند، محتوای جدیدی را برای سنین خاص تولید می کنند. ضمن اینکه امکان پیوند خوردن با سیستم های آموزش و پرورش وجود دارد تا برنامه کلاسی، کارنامه، ویدیوهای آموزشی برای فرد در دسترس باشد.

فتاحی همچنین با اشاره به اقدامات وزارت ارتباطات برای تبیین زیست بوم اینترنت کودک و نوجوان تصریح کرد: بعد از انجام پژوهش های جامع در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات سند اینترنت کودک و نوجوان تهیه شد و با تعیین مسول اجرایی مراحل پیاده سازی سند در حال انجام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .