فیلم Family Guy به صورت لایو اکشن تولید می شود

رسانه کلیک – فیلم Family Guy وارد مرحله تولید می شود. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با داستان این فیلم در فضای مجازی منتشر نشده است.

در حالی که شبکه فاکس خود را برای پخش فصل 17 سریال Family Guy آماده می کند، استودیو فاکس قرن بیستم در حال توسعه فیلم Family Guy است. این فیلم به صورت ترکیبی از انیمیشن و لایو اکشن تولید می شود. 

سریال Family Guy تا به امروز فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرده است که برای مثال می توان به لغو پخش فصل چهارم آن به علت امتیازهای پایین دریافت شده از سوی بینندگان اشاره کرد.

به تازگی فاکس قرن بیستم تحت مالکیت کمپانی دیزنی قرار گرفته است؛ با این حال پروژه تولید فیلم Family Guy متوقف نمی شود (ادغام فاکس قرن 21 و والت دیزنی با ارزش 71.3 میلیارد دلار نهایی شد). شبکه فاکس در گذشته یک اسپین آف از این سریال منتشر کرده بود که به علت امتیازهای پایین پخش آن تنها 4 فصل ادامه پیدا کرد.

اگر چه سریال فامیلی گای در فصل های اخیر امتیازهای مناسبی از سوی بینندگان دریافت کرده است ولی تعداد افرادی که این سریال را مشاهده می کنند، کاهش داشته است. فصل 12 سریال فمیلی گای به طور میانگین 6.11 میلیون بیننده داشته است؛ با این وجود، تنها 2.4 میلیون نفر فصل 16 سریال Family Guy را تماشا کرده اند.

در حال حاضر استودیوی سازنده فیلم Family Guy اطلاعاتی را در رابطه با آن منتشر نکرده است. انتظار می رود این فیلم برای افزایش بینندگان سریال فمیلی گای تولید شود. کمپانی فاکس قرن بیستم علاوه بر فیلم فمیلی گای، در آینده فیلم Bob’s Burgers و قسمت دوم فیلم سیمپسون ها را نیز اکران می کند. 

در پاییز سال جاری میلادی فصل 17 سریال Family Guy روی آنتن می رود. در این فصل رییس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ حضور خواهد داشت (سریال Family Guy در فصل 17 دونالد ترامپ را مسخره می کند).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.