آخرین بسته الحاقی بازی Call of Duty: WWII معرفی شد

رسانه کلیک – استودیوی نامدار «اسلج همر گیمز» اخیرا بسته الحاقی The Shadow War را معرفی کرد که این بسته، چهارمین و همچنین آخرین دی ال سی بازی محبوب Call of Duty: WWII برشمرده می شود.

با اینکه تنها چند ماه با عرضه جدیدترین نسخه سری کالاف دیوتی به نام Call of Duty: Black Ops 4 فاصله داریم، چندی پیش استودیوی «اسلج همر گیمز» (Sledgehammer Games) از آخرین و چهارمین بسته الحاقی بازی «کالاف دیوتی: ورلد وار 2» تحت عنوان The Shadow War رونمایی کرد که بازیکنان و هواداران این مجموعه در طول این دو ماه نیز می توانند خود را با محتویات جدید این بسته از جمله نقشه و حالت های تازه بخش چند نفره آنلاین سرگرم و در آخرین نبردهای جنگ جهانی دوم شرکت کنند.

آخرین بسته الحاقی کالاف دیوتی ورلد وار 2 در مجموع پنج نقشه جدید به بازی اضافه می کند!

بسته الحاقی The Shadow War عنوان ویدیویی Call of Duty: WWII به مانند سایر بسته های گسترش دهنده، نقشه های جدیدی را در کنار محتویات گوناگون به بخش چند نفره آنلاین بازی اضافه می کند. در پی انتشار این بسته الحاقی، در مجموع پنج نقشه جدید به بازی راه می یابند که از این تعداد، سه نقشه مربوط به بخش چند نفره آنلاین شده و دو نقشه دیگر نیز برای حالت های War و زامبی بازی در نظر گرفته شده است.

سه نقشه جدید بخش چند نفره بازی به ترتیب به نام های Airship، Excavation و Chancellery شناخته می شود. نقشه Airship در یک محیط ساحلی جریان دارد که در آن شاهد حضور کشتی هوایی یا همان زیپلین بزرگی هستیم و این نقشه بازیکنان را به نبردهای خط ساحلی دعوت می کند. نکته جالب این نقشه، امکان حضور در زیپلین ساکن است که با ورود به آن، می توانید از تجهیزات و سلاح این وسیله نقلیه جنگی استفاده کنید و به نابودی دشمنان خود بپردازید.

دومین نقشه بخش چند نفره آنلاین بازی Excavation نام دارد که تجربه جنگ در درون یک معدن زیرزمینی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. اما سومین نقشه جدید این بسته الحاقی نیز Chancellery نام گذاری شده و این نقشه شما را به یک ساختمان بزرگ دولتی می برد.

از روز ششم شهریور به تجربه محتویات این بسته الحاقی بر روی کنسول پلی استیشن 4 بپردازید.

جدا از سه نقشه مذکور، در بسته الحاقی The Shadow War عنوان ویدیویی Call of Duty: WWII بازیکنان به نقشه Operation: Arcane در حالت War نیز دسترسی دارند. حوادث و اتفاقات این نقشه در کشور اتریش جریان دارد که روند آن بیشتر شبیه یک بازی بتل رویال است؛ به طوری که در این نقشه یک سری سلاح و تجهیزات جنگی اولیه در گوشه کنار محیط بازی پیدا می شوند که می توانید از آن ها در مبارزات خود استفاده کنید.

در نهایت، در این بسته الحاقی بازیکنان یک نقشه جدید برای بخش «زامبی نازی» به نام The Frozen Throne دریافت می کنند و در یک غار بسیار بزرگ و مملو از تونل های طویل، با دشمنان و زامبی های مختلف و گوناگون مبارزه خواهند کرد.

بر اساس گفته شرکت سرشناس اکتیویژن و همچنین استودیوی اسلج همر گیمز، بسته الحاقی The Shadow War عنوان ویدیویی Call of Duty: WWII در روز سه شنبه ششم شهریور ماه امسال (28 آگوست سال جاری میلادی) به صورت انحصاری زمانی بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. متاسفانه شرکت اکتیویژن هنوز تاریخ عرضه این دی ال  سی بر روی سایر پلتفرم ها را مشخص نکرده است، لیکن طبق روال همیشه، به نظر می رسد کاربران و دارندگان پلتفرم های ایکس باکس وان و پی سی نیز در کمتر از یک ماه دیگر، به این بسته گسترش دهنده دسترسی خواهند داشت.

توجه داشته باشید که بسته الحاقی The Shadow War مشابه بسته های الحاقی قبلی بازی «کالاف دیوتی: ورلد وار 2» به صورت پولی در اختیار بازیکنان و کاربران قرار می گیرد. از این رو، در صورتی که نسخه سیزن پس بازی را خریداری کرده باشید، در زمان مقرر به صورت رایگان قادر به تجربه رایگان محتویات این بسته خواهید بود. در غیر این صورت، با صرف هزینه اضافی و خرید جداگانه این بسته الحاقی به مبلغ 14.99 دلار، می توانید نقشه ها و محتویات تازه آن را به بازی اصلی اضافه کنید و از تجربه آن لذت ببرید.

بسته الحاقی The Shadow War با قیمت 14.99 دلار به فروش می رسد.

البته، شرکت اکتیویژن به تازگی قابلیت جدیدی تحت عنوان Party Up Map Access را برای خریداران و کاربران نسخه سیزن پس فراهم کرده است که به لطف این ویژگی، بازیکنانی که نسخه سیزن پس بازی را خریداری نکرده اند، با حضور در یک تیم مشخصی که یک الی چند بازیکن آن نسخه سیزن پس بازی را خریداری کرده است، می توانند به صورت کاملا رایگان به تمامی نقشه ها و حالت های بسته های الحاقی دسترسی داشته باشند.

بازی هیجان انگیز و پرطرفدار Call of Duty: WWII در تاریخ دوازدهم آبان ماه سال 96 (سوم ماه نوامبر سال میلادی گذشته) توسط شرکت «اکتیویژن» بر روی دو کنسول نسل هشتم ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

بسته الحاقی The Shadow War

از طرفی، قرار است بازی ویدیویی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops 4 در روز بیستم مهر ماه سال 97 (12 اکتبر سال جاری میلادی) بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز عرضه شود.

در حال حاضر، نسخه های استاندارد، دیجیتال دیلاکس و دیجیتال دیلاکس پیشرفته به ترتیب با قیمت های 59.99 دلار، 99.99 دلار و 129.99 دلار در فروشگاه های ایکس باکس لایو، پلی استیشن استور و بتل نت به فروش می رسد. ذکر این نکته مهم است که بر اساس تصمیمات جدید شرکت اکتیویژن، تازه ترین نسخه سری کالاف دیوتی از طریق شبکه استیم بر روی پلتفرم پی سی منتشر نمی شود و بازیکنان برای دریافت و تجربه آن می بایست به شبکه بتل نت مراجعه کنند.

حال در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بسته الحاقی The Shadow War عنوان ویدیویی Call of Duty: WWII چیست؟ آیا شما این دی ال سی را خریداری می کنید؟ فراموش نکنید که نظرات و دیدگاه های شخصی خود را پس از تجربه این بسته با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.