صفحه فروش آیفون ۹ به رنگ های نارنجی تند و آبی کبالتی اشاره می کند!

رسانه کلیک – اپل در آینده نزدیک از گوشی های هوشمند جدید خود رونمایی می کند. به تازگی صفحه فروش آیفون ۹ در اینترنت حضور پیدا کرده که به 2 رنگ جدید اشاره دارد.

بر اساس افشاگری جدید SlashLeaks، تصویری از صفحه فروش آیفون ۹ در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. در این تصویر آیفون 9 در رنگ های مختلف مشاهده می شود. این گوشی اپل حداقل در 5 رنگ مختلف در اختیار خریداران قرار می گیرد.

اپل در سال گذشته میلادی از گوشی آیفون 8 رونمایی کرد. این دستگاه در 4 رنگ شامل نقره ای، طلایی، مشکی و قرمز به بازار عرضه شده است. در تصویری که از صفحه فروش آیفون ۹ منتشر شده، رنگ نقره ای این گوشی هوشمند به چشم نمی خورد. در این تصویر شاهد حضور دو رنگ جدید نارنجی تند (Spicy Orange) و آبی کبالتی (Cobalt Blue) هستیم. 

در این افشاگری تصویر دیگری نیز منتشر شده است. در این تصویر 4 آیفون در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این احتمال وجود دارد که دستگاه های حاضر در این تصویر آیفون X، آیفون Xs، آیفون Xs پلاس و آیفون 9 باشند. بر اساس این تصاویر آیفون 9 از شارژ سریع 18 واتی پشتیبانی می کند.

اپل در گذشته نه چندان دور دعوتنامه مراسم خود برای تاریخ 12 سپتامبر را در اختیار رسانه ها قرار داد (اپل دعوتنامه های رونمایی محصولات جدید در تاریخ 21 شهریور را ارسال کرد). انتظار می رود در این روز با 3 آیفون جدید ملاقات کنیم. تا به امروز شایعات زیادی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی منتشر شده است.

بر اساس جدیدترین گزارش ها، نسخه جایگزین آیفون X با نام آیفون Xs معرفی می شود و نسخه بزرگتر آن نیز نام آیفون Xs مکس یا آیفون Xs پلاس را یدک می کشد (آیفون Xs Max دارای نمایشگر 6.5 اینچی OLED است). این محصولات دارای پنل OLED هستند.

اپل علاوه بر این دو گوشی هوشمند، از آیفون 9 مجهز به نمایشگر LCD نیز رونمایی می کند. گفته می شود این دستگاه دارای نمایشگر 6.1 اینچی است و از دو سیمکارت پشتیبانی می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .