شیفر

برند Dash Charge وان پلاس از فناوری شارژ سریع این شرکت حذف شد!

رسانه کلیک – برند Dash Charge وان پلاس به علت شکایت Bragi، دیگر برای قابلیت شارژ سریع این کمپانی چینی مورد استفاده قرار نمی گیرد. 

برند Dash Charge وان پلاس برای فناوری شارژ سریع این کمپانی مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال از بهار سال جاری میلادی اتحادیه اروپا امکان استفاده از این برند را برای تکنولوژی شارژ سریع وان پلاس ممنوع کرده است.

بر اساس گزارشی که از سوی Android Police منتشر شده، شرکت های آمازون و Bragi برای ثبت این برند از شرکت وان پلاس شکایت کرده اند. شرکت آمازون در وب‌سایت خود از دکمه Dash برای ثبت سفارش استفاده می کند و شرکت Bragi نیز دارای هدفون های وایرلس با نام The Dash و The Dash Pro است.

شرکت Bragi در اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا خواهان عدم استفاده از برند Dash Charge وان پلاس شده است. به نظر می رسد این شرکت چینی تصمیم گرفته این برند را از محصولات خود حذف کند. جدیدترین پرچمدار این کمپانی، وان پلاس 6 فاقد این ویژگی است و تنها از شارژ سریع بهره می برد.

در حالی که وان پلاس این برند را از سیستم شارژ سریع گوشی وان پلاس 6 حذف کرده، هنوز می توان آن را در صفحه مربوط به گوشی وان پلاس 3T مشاهده کرد. شرکت Bragi به دنبال حذف کامل برند Dash Charge وان پلاس از تمامی محصولات این شرکت چینی است.

حذف این برند از محصولات وان پلاس یک شکست بزرگ برای این کمپانی محسوب می شود. این شرکت برای افزایش محبوبیت فناوری Dash Charge سرمایه گذاری زیادی انجام داده است. در اوایل سال جاری میلادی شرکت وان پلاس از این برند برای هدفون های بی سیم Bullets استفاده کرده بود.

در حالی که برند Dash Charge از فناوری شارژ سریع این کمپانی حذف می شود، کارایی شارژرهای محصولات وان پلاس در مقایسه با گذشته ثابت باقی می ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.