منتظر برگزاری رویداد XO18 باشید؛ دورهمی هواداران برند ایکس باکس

رسانه کلیک – در جریان جدیدترین برنامه Inside Xbox، آقای فیل اسپنسر، رئیس کل بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، زمان و محل برگزاری رویداد XO18 را مشخص کرد که در جریان این مراسم از بازی های انحصاری کنسول ایکس باکس وان رونمایی می شود.

با نزدیک شدن به پایان سال جاری میلادی و همچنین عرضه بازی های ویدیویی بزرگ و مورد انتظاری همچون Red Dead Redemption 2، کالاف دیوتی بلک اپس 4، Hitman 2، فالوت 76، بتلفیلد V و غیره، روزهای خوش و داغ بازیکنان و صنعت بازی های ویدیویی فرا می رسد.

در همین رابطه، شرکت سرشناس مایکروسافت به مانند شرکت ژاپنی سونی که در اواخر هر سال میلادی رویدادی را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار می کند، در نظر دارد تا مراسم بزرگی را به همراه بازی سازان برند ایکس باکس به نام XO18 برگزار و در طی آن از دستاوردهای جدید برند ایکس باکس و همچنین بازی های جدید انحصاری کنسول ایکس باکس وان رونمایی کند.

رویداد XO18 در ساعت 11:30 دقیقه صبح روز نوزدهم آبان امسال در شهر مکزیکو سیتی برگزار می شود.

چندی پیش در تازه ترین برنامه Inside Xbox، آقای فیل اسپنسر، رئیس کل بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، رسما از برگزاری یک رویداد بزرگ و مخصوص برند ایکس باکس به نام XO18 خبر داد که بر اساس گفته ها، این مراسم در ساعت 11:30 دقیقه صبح روز شنبه نوزدهم آبان ماه سال 97 به وقت ایران (ساعت 2:00 بامداد روز دهم نوامبر سال جاری میلادی به وقت CT) به مدت دو ساعت در شهر مکزیکو سیتی برگزار خواهد شد.

در این مراسم، بسیاری از بازی سازان و توسعه دهندگان برند ایکس باکس در کنار هواداران و طرفداران پر و پا قرص کنسول های ایکس باکس دور هم جمع می شوند و ضمن رونمایی از بازی های انحصاری و غیرانحصاری جدید کنسول ایکس باکس وان، با طرفداران و هواداران نیز گفت و گو می کنند.

قسمت بعدی برنامه Inside Xbox هم بنا بر گفته آقای فیل اسپنسر، در جریان این رویداد به صورت زنده برگزار می شود و علاقه مندان و بازیکنانی که قادر به حضور در این مراسم نیستند، به مانند همیشه می توانند از طریق وب سایت رسمی و شبکه های مختلفی از جمله «توییچ» (Twitch) به صورت زنده این رویداد را دنبال و تماشا کنند.

قسمت بعدی برنامه Inside Xbox در جریان این رویداد اجرا می شود؛ به نظر می رسد بازی های انحصاری جدید و ماوس و کیبورد مخصوص کنسول ایکس باکس وان در این جشنواره معرفی خواهد شد.

همچنین، در جریان این رویداد، مایکروسافت آرزوی دیرینه بسیاری از دارندگان کنسول های بازی را محقق می کند. این شرکت بزرگ وعده داده که تمامی کنسول های ایکس باکس وان تا پایان سال جاری میلادی از ماوس و کیبوردهای بی سیم و با سیم پشتیبانی می کند که جزئیات و اطلاعات بیشتری در رویداد XO18 منتشر می شود. البته باید توجه داشته باشید که پشتیبانی کنسول ایکس باکس وان از ماوس و کیبورد شامل تمامی بازی های ویدیویی نمی شود، بلکه سازندگان تعیین کننده دسترسی بازیکنان برای استفاده از ماوس و کیبورد در بازی های خود خواهند بود.

به علاوه، پیش بینی می شود که در طی این مراسم، مایکروسافت از ماوس و کیبوردهای مخصوص کنسول ایکس باکس وان نیز رونمایی خواهد کرد که این لوازم در حال حاضر توسط شرکت مشهور «ریزر» (Razer) در حال ساخت و توسعه است و در تاریخ نامشخصی به بازار عرضه خواهد شد.

حال در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با برگزاری رویداد XO18 چیست؟ شما پیش بینی می کنید که مایکروسافت کدام یک از عناوین ویدیویی انحصاری کنسول ایکس باکس وان را در این مراسم معرفی می کند؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را حتما با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.