شیفر

کنفرانس UserX 2018 برگزار می شود؛ تعامل انسان و ماشین در همه ابعاد زندگی

رسانه کلیک – کنفرانس UserX 2018 با محوریت طراحی برای جنبه‌های روزانه زندگی از جمله ابعاد اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و کاری، 27 مهرماه توسط شرکت نوآفرینان در سالن همایش ­های دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

دنیای امروز مبتنی بر فناوری است و ما در تمامی جنبه‌های روزانه زندگی با گجت‌ها یا المان‌های دیگری از دنیای دیجیتال در تعاملیم. نقش این ابزارها روز به روز در زندگی ما پر رنگ‌تر می‌شوند، به گونه‌ای که برخی از آنها تبدیل به بخشی از فضای روزانه زندگی ما شده‌اند و بدون آنها نمی‌‌توانیم زندگی کنیم.

در این میان یکی از مهمترین شاخصه‌های این دنیای جدید، تعامل کاربران با ابزارهای آن و شاید در فضایی وسیع‌تر و انتزاعی‌تر، تعامل انسان و ماشین در هر فرمی از آن است. این شاخصه، عنصر اصلی شکل گرفتن تجربه کاربری (User Experience) و ایجاد ارتباط مابین کاربر و ماشین است. اگرچه، تجربه کاربری در مفهوم ذاتی خود تنها وابسته به دنیای دیجیتال نبوده و گونه‌های دیگر آن را در حوزه‌های مختلف مانند طراحی خدمات و محصولات فیزیکی شاهد هستیم.

در کنفرانس UserX 2018 جمعی از برترین­ متخصصان این حوزه مانند صالح برادران امینی، پرهام باغستانی، علی بابایی، وحید ابوالحسنی نژاد، اسما کروبی، کیارش آمالی وند، محمدمهدی اعرابی، علیرضا نیکوکار، وحید دائم اینانلو و شیرین شمس یافته ­های جدید خود در زمینه ارتباط طراحی تجربه کاربری با حوزه­ های جدیدی مانند هوش مصنوعی، تکنولوژی ترغیبی (persuasive technology)، اینترنت اشیا، طراحی محصول و تجربه کاربری را با سایر علاقه­ مندان به اشتراک خواهند گذاشت.

مخاطبان محترم رسانه کلیک می­ توانند با کد تخفیف 15 درصدی click در این رویداد شرکت کنند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت userxevent.ir  مراجعه کرده یا با شماره 66128068-021 تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.