شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت خودروسازان بم (نیمه اول آبان 97)

رسانه کلیک – شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت خودروسازان بم اعلام شد. 

جیلی یکی از محبوب ترین برندهای چینی موجود در بازار ایران است و سری Emgrand این برند در زمان کوتاهی به شدت علاقه مندان زیادی در ایران پیدا کرد. اما مدتی پیش خودروسازان بم محصول جدیدی از این غول خودروسازی چینی را وارد بازار ایران کرد که بسیاری از رقبای خود در بازار را تحت تاثیر قرار داد. 

جیلی GC6 یک سدان سایز متوسط است که اولین خودروی مونتاژی برند مشهور جیلی در خط تولید خودروسازان بم و به صورت تولید قطعات منفصله است و با توجه به صرفه اقتصادی خرید آن، به فروش خوبی دست پیدا کرده است. در سال گذشته میلادی، تعداد ۶۳ هزار و ۴۱۳ دستگاه از جیلی جی سی 6 به فروش رسید. طرح داخلی آن از ظاهر و نمای خوبی برخوردار است و در پی ریزی و تکوین آن هم از مشاوره های شرکت ولوو استفاده شده است.

خودروی جیلی GC6 اکسلنت یک اتومبیل سدان دارای موتور 1498 سی سی با 105 اسب بخار و گشتاور 146 است. هرچند نمای خارجی این ماشین دارای طراحی مدرنی نیست اما امکانات رفاعی داخل آن باعث شده تا این طراحی قدیمی را نادیده بگیریم. 

یکی از اصلی ترین رقبای جیلی جی سی 6، خودروی بسترن بی 30 بهمن خودرو است. 

شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت خودروسازان بم (آبان ماه 97) به شرح ذیل است:

نوع فروشغیر قطعی
تعداد مرحله2
مبلغ مرحله اول60 میلیون تومان
مبلغ مرحله دومهمزمان با صدور دعوتنامه تکمیل وجه
موعد تحویلاسفند 1397
وضعیت سندآزاد
سود مشارکت (سالیانه)19%
مدل1397
سود انصراف (سالیانه)15%
تاخیر در تحویل (ماهانه)2.5%

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت خودروسازان بم مراجعه کنید. 

در مورد برند جیلی

هولدینگ خودروی جیلی یک شرکت خودروسازی چینی است که پس از بی‌وای‌دی، چری و گریت وال، چهارمین شرکت بزرگ خصوصی چین است. شرکت مالک جیلی، گروه هولدینگ جیلی است که ساخت خودرو را از سال ۱۹۸۶ در شهر تایژو استان چجیانگ آغاز کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.