فیلم Venom در باکس آفیس کشور چین رکورد زد!

رسانه کلیک – فیلم Venom با بازی تام هاردی توانست به رکورد جدیدی در باکس آفیس چین دست پیدا کند. این در یک روز 34.7 میلیون دلار فروش داشته است.

شرکت سونی فیلم Venom را در کشور چین اکران کرد و این فیلم توانست فروش بسیار بالایی را در این کشور تجربه کند. این فیلم که در باکس آفیس آمریکای شمالی نیز فروش بالایی داشته است، در یک روز توانست به فروش 34.7 میلیون دلار دست پیدا کند.

فیلم ونوم روز جمعه در کشور چین روی پرده سینما قرار گرفت و فروشی برابر با 34.7 میلیون دلار را تجربه کرد. این فیلم در پیش نمایش خود در روز پنجشنبه فروشی برابر با 2.5 میلیون دلار داشت. این میزان فروش، فیلم Venom را تبدیل به پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی مستقل در افتتاحیه در کشور چین می کند. در گذشته فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی با فروش 30 میلیون دلار در این مقام قرار داشت.

رکورد پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی در افتتاحیه در اختیار فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت قرار دارد. این فیلم در اولین روز اکران خود در چین موفق به فروش 71 میلیون دلار شده بود. انتظار می رود فیلم Venom در سه روز اول اکران خود در کشور چین به فروشی برابر با 100 میلیون دلار دست پیدا کند.

فیلم ونوم که با بازی تام هاردی و بودجه 100 میلیون دلاری تولید شده است، قبل از اکران در چین در بازارهای جهانی فروشی برابر با 545.8 میلیون دلار را تجربه کرده بود. با توجه به فروش بالای این فیلم در کشور چین، انتظار می رود فیلم ونوم به فروش جهانی بالاتر از 650 میلیون دلار دست پیدا کند.

فروش بالای 650 میلیون دلار، فیلم Venom را بالاتر از فیلم مرد مورچه ای و زنبورک و پایین تر از فیلم ددپول 2 قرار می دهد. فیلم Deadpool 2 در بازارهای جهانی به فروش 734.2 میلیون دلار دست پیدا کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .