آموزش اینستاگرام

بی ام و X3 پلاگین هیبریدی سال آینده معرفی می شود

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – سال آینده میلادی خودروی بی ام و X3 پلاگین هیبریدی به همراه مدل پلاگین هیبریدی بی ام و X5 از راه می رسد.

نسل جدید بی ام و X3 و بی ام و X5 فروش بالایی را در بازار تجربه می کنند. این محصولات به تازگی از سوی این شرکت باواریایی معرفی شده اند. بی ام و X3 جدید در مقایسه با نسل گذشته خود رشد فروشی برابر با 60 درصد را تجربه می کند.

در آمریکای شمالی این محصولات بی ام و با موتورهای محدودی به فروش می رسند که این موضوع باعث شده برخی رانندگان نسبت به خرید محصولات رقیب از خود تمایل بیشتری نشان دهند.

بی ام و برای افزایش فروش خودروهای شاسی بلند خود تصمیم گرفته نمونه های جدید آن ها را معرفی کند. بی ام و اعلام کرده بی ام و X3 پلاگین هیبریدی و مدل پلاگین هیبریدی بی ام و X5 سال آینده از راه می رسد.

بی ام و قصد دارد علاوه بر محصولات پلاگین هیبریدی، خودروهای تمام برقی خود را نیز روانه بازار کند. در همین راستا انتظار می رود در سال 2020 خودروی تمام الکتریکی بی ام و iX3 روانه بازار شود.

بر اساس اطلاعاتی که هم اکنون در اختیار رسانه ها قرار گرفته، بی ام و X3 xDrive330e به موتور و سیستم هیبریدی مورد استفاده در بی ام و 330e iPerformance مجهز می شود. این نمونه از موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری به همراه موتور برقی بهره می برد که قادر به تولید 275 اسب بخار قدرت است.

انتظار می رود مدل پلاگین هیبریدی بی ام و X5 به موتور 6 سیلندر خطی با حجم 3.0 لیتر مجهز شود که همراه با موتور برقی قدرتی برابر با 388 اسب بخار را در اختیار راننده قرار دهد. گفته می شود محصولات جدید بی ام و در حالت تمام برقی تا 48 کیلومتر راننده را همراهی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.