شیفر

اولین تصویر Red Dead Online توسط RockstarIntel فاش شد

رسانه کلیک – بخش چندنفره و آنلاین Red Dead Redemption 2، بخشی است که بسیاری از گیمرهای این بازی انتظارش را می‌کشند. به تازگی تصویر Red Dead Online فاش شده که جزئیات جالبی را به ما نشان می‌دهد.

قطعا طرفداران بازی Grand Theft Auto 5 و بخش آنلاین آن (که تحت عنوان GTA Online منتشر شد) مطمئن هستند که بازی Red Dead Online هم می‌تواند در حد و اندازه‌های بازی قبلی راکستار بی‌نظیر و جذاب باشد و بیش از دیگران انتظار اولین تصویر Red Dead Online را می‌کشند.

اولین تصویر Red Dead Online روز گذشته توسط یکی از کاربران سایت Reddit فاش شد که به نظر می رسد مربوط به شروع این بخش باشد. مقدمه بازی Red Dead Online بنا بر این تصویر، احتمالا به این صورت شروع می‌شود که شما یکی از زندانیانی هستید که پشت این واگن در حال انتقال خواهید بود و بایستی فرار کنید و در صورت فرار، اولین تروفی بازی که Breakout نام دارد را دریافت خواهید کرد.

تصویر Red Dead Online
تصویر Red Dead Online

این تصویر توسط سایت Rockstarintel منتشر شده است. این سایت سابقه خوبی در انتشار اخبار شرکت راکستار، سازنده بازی Red Dead Redemption 2 دارد.

پیش از این استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت Take-Two گفته بود که احتمال انتشار بازی Red Dead Online در اواخر ماه نوامبر وجود دارد. با توجه به این موضوع، صحت توضیحات این تصویر چندان دور از واقعیت هم نیست.

اگر همه این اخبار صحت داشته باشند، دیگر زمان زیادی تا تجربه بازی Red Dead Online باقی نمانده‌ و احتمالا به زودی، میلیون‌ها نفر بیش از پیش درگیر دنیای غرب وحشی خواهند شد.

بازی Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است. RDR2 با استقبال فوق‌العاده‌ منتقدان و گیمرها مواجه شده و توانسته میانگین نمرات ۹۷ را از مجموع ۹۴ نقد کسب کند.

این بازی در بین نامزدهای برترین بازی سال ۲۰۱۸ رویداد The Game Awards 2018 حضور دارد و به عقیده‌ کارشناسان، بیشترین شانس را برای تصاحب عنوان GOTY در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.