دومین دموی قابل بازی Project Judge از سازندگان Yakuza منتشر شد

رسانه کلیک – بازی Project Judge که در نمایشگاه Tokyo Game Show معرفی شد قرار است یک دموی قابل بازی دیگر هم داشته باشد. این بازی که توسط خالق مجموعه بازی‌های یاکوزا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت قرار دارد، در کشور ژاپن با نام Judge Eyes: Shinigami no Yuigon شناخته می‌شود. 

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده درباره بازی Project Judge، قرار است دومین دموی قابل بازی این عنوان در تاریخ 29 نوامبر ( 8 آذرماه) برای همه کاربران منتشر شود. دموی قابل بازی این عنوان شامل اولین فصل بازی خواهد شد که به صورت کامل در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. همچنین گفته شده که تمام دستاوردهای بازیکنان در این دمو به بازی اصلی هم منتقل خواهد شد.

بازی Project Judge قرار است در تاریخ ۱۳ دسامبر (22 آذر ماه) برای پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن منتشر شود. گفته شده این بازی در سال 2019 برای اروپا و آمریکا هم در دسترس خواهد بود. هنوز صحبتی از سایر پلتفرم‌ها برای این بازی نشده ولی با توجه به سابقه‌ سازندگان این بازی، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم بازی Project Judge برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شود.

داستان بازی در شهر توکیو رخ می‌دهد که در آن یک قاتل زنجیره‌ای دست به کشتار گسترده‌ای زده است. قهرمان اصلی بازی کاراگاهی جوان به نام تاکایوکی یاگامی است که قصد دارد برای اعتقاداش مبارزه کند و توجهی به هیچ کدام از پلیدی‌های اطرافش ندارد.

تا این لحظه مشخص شده که برای قهرمان اصلی بازی بیش از ۱۰۰۰ دقیقه صدا ضبط شده تا گیمرها در طول بازی ارتباط بیشتری با او برقرار کنند. باید دید ساز و کار بازی جدید سازندگان سری یاکوزا به چه صورت خواهد بود و آیا صرفا با یک بازی کپی شده از ایده‌های قبلی استودیو مواجه هستیم یا سگا به دنبال ماجراجویی‌های جدید با استفاده از یک IP جدید و کاملا ژاپنی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.