بازی Days Gone بار دیگر تاخیر خورد؟

رسانه کلیک – فروشگاه رسمی پلی استیشن به تازگی تاریخ انتشار جدید بازی Days Gone را به طور اتفاقی فاش کرده است که به تاخیر دوباره این عنوان ویدیویی اشاره می کند.

بدون هیچ شک و تردیدی، عنوان ویدیویی Days Gone یکی از بهترین و مورد انتظارترین بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن 4 است که به مانند سایر عناوین، تجربه دنیای آخرالزمانی یا همان تجربه مبارزه و کشتار زامبی های بی شمار را برای بازیکنان و علاقه مندان به ارمغان می آورد.

عنوان ویدیویی Days Gone در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی «اس‌ای‌آی بند» (SIE Bend Studio) طی می کند، اما به نظر می‌رسد که فرآیند تولید آن بار دیگر با مشکل رو به رو شده و سازندگان برای چندمین بار پی در پی، تاریخ عرضه آن را تغییر داده اند. موضوعی که چندان برای طرفداران و کاربران کنسول پلی استیشن 4 قابل قبول نیست، چرا که این اثر ویدیویی در ابتدا برای عرضه در اواخر سال جاری میلادی برنامه ریزی شده بود.

با این حال، به تازگی تصویری از صفحه رسمی پیش فروش بازی Days Gone در فروشگاه پلی استیشن فاش شده که به عرضه این عنوان ویدیویی در روز سه شنبه دهم دی ماه سال 98 (سی و یکم دسامبر سال میلادی 2019) اشاره می کند. این در حالی است که شرکت سونی پس از تاخیرهای پیاپی، سرانجام روز جمعه ششم اردیبهشت سال 98 (بیست و ششم آوریل سال آینده میلادی) را به عنوان تاریخ انتشار جدید بازی Days Gone مشخص کرده است.

اگرچه بازی Days Gone برای اولین در جریان کنفرانس مطبوعاتی شرکت سونی در رویداد بزرگ E3 2016 معرفی شد و تا به امروز چندین ویدیو و تصویر از آن توسط سازندگان به اشتراک گذاشته شده است، اما این عنوان ویدیویی تاکنون چندان سر و صدایی نداشته و در سکوت خود توسط توسعه دهندگان تکمیل می شود و از طرفی هم اطلاعات و جزئیات بیشتری در خصوص گیم پلی و به خصوص تاریخ انتشار آن ارائه نشده است. بدین خاطر، هنوز مشخص نیست که مراحل توسعه بازی Days Gone تا چه میزان پیش رفته و نسخه کنونی آن تا چه حد آماده شده است.

تاریخ انتشار جدید Days Gone

البته، افشای تاریخ انتشار جدید بازی Days Gone توسط فروشگاه پلی استیشن موضوع جدید و عجیبی نیست و می توان آن را یک اشتباه از سوی شرکت سونی دانست. به بیان دیگر، این فروشگاه در گذشته تاریخ انتشار بازی انحصاری God of War را روز دوشنبه دهم دی امسال (31 دسامبر) مشخص کرده بود و این در حالی است که بازی ذکر شده در روز روز جمعه 31 فروردین (20 آوریل سال میلادی 2018) توسط شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به دست بازیکنان و طرفداران رسید.

در هر صورت، شرکت ژاپنی سونی هنوز هیچ واکنشی در خصوص افشای تاریخ انتشار جدید بازی Days Gone در فروشگاه رسمی خود یعنی پلی استیشن استور نشان نداده است. در طرف دیگر، استودیوی پرآوازه «اس ای آی بند» نیز همچنان در قبال این گزارش سکوت اختیار کرده و هیچ صحبتی در خصوص تاریخ انتشار تازه ترین اثر ویدیویی خود به میان نزده است.

از دیگر خبرهای مرتبط با بازی Days Gone می توان به حضور آن در رویداد اهدای جوایز به بازی های برتر سال به نام The Gamers’ Choice Awards اشاره کرد که این عنوان ویدیویی در گروه «مورد انتظارترین بازی سال» با بازی های محبوب و پرطرفداری دیگری همچون Tom Clancy’s The Division 2، سایبرپانک 2077، The Last of Us 2 و Anthem رقابت می کند. از این رو، چنانچه یکی از طرفداران پر و پا قرص این عنوان آخرالزمانی هستید، هم اکنون با مراجعه به وب سایت رسمی این رویداد به آن رای داده و شانس پیروزی بازی مورد علاقه خود را افزایش دهید.

حال، دیدگاه شما در رابطه با تاریخ انتشار جدید بازی Days Gone چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان ویدیویی مورد انتظار برای چندمین بار پی در پی با تاخیر عرضه خواهد شد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .