احتمالا بازی Red Dead Online تا پایان هفته در دسترس قرار می‌گیرد

اگر اظهارات اخیر استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت تیک تو اینتراکتیو عملی شود، بازی Red Dead Online تا پایان این هفته در دسترس قرار خواهد گرفت.

همان طور که می‌دانید، چندی پیش استراوس زلنیک رسما اعلام کرد که Red Dead Online تا پایان ماه نوامبر 2018، (به عبارتی دیگر تا اوایل آذر ماه 97) عرضه خواهد شد. حالا تنها 5 روز تا پایان ماه نوامبر میلادی باقی مانده ولی هنوز خبری از Red Dead Online نشده است و به نظر می‌رسید اظهارات مدیرعامل شرکت تیک تو اینتراکتیو (شرکت مادرِ راک‌استار گیمز) زیر سوال رفته.

اما امروز وب‌سایت Ultragamerz متوجه اطلاعات جالبی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 شد. طبق این اطلاعات، برخی افراد بر روی کنسول ایکس‌باکس وان موفق به تجربه بازی Red Dead Online شده اند. اگر به خاطر داشته باشید، بنابر اولین اطلاعاتی که از Red Dead Online توسط Rockstarintel فاش شد، اولین اچیومنت این بازی Breakout نام داشت؛ ضمن این که اولین تصویر از Red Dead Onilne هم توام با این اطلاعات منتشر شد.

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، 0.01 درصد از بازیکنان Red Dead Redemption 2 موفق به کسب این اچیومنت شده اند. با این اوصاف به نظر به عرضه رسمی بازی Red Dead Online نزدیک شده‌ایم و با توجه به اظهارات گذشته مدیرعامل تیک تو اینتراکتیو، انتظار می‌رود تا پایان این هفته Red Dead Onlne برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار بگیرد.

تصویر اولین اچیومنت بازی Red Dead Online

البته پیش از این گفته شده بود ابتدا نسخه بتای این بازی منتشر می‌شود ولی هنوز هیچ اطلاعات رسمی از این بازی آنلاین منتشر نشده است.

بازی Red Dead Online برای دارندگان بازی Red Dead Redemption 2 به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت. همان طور که بازی GTA Online دارندگان GTA V را حسابی سورپرایز کرد و به موفقیت‌های بزرگی دست یافت، انتظار می‌رود که بازی Red Dead Online نیز سرنوشت مشابهی با GTA Online داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.