بتسدا پول کاربران بازی Fallout 76 را بازمی گرداند؟

رسانه کلیک – موسسه حقوقی آمریکایی Migliaccio & Rathod اخیرا به بررسی سیاست مالی شرکت بتسدا مبنی بر بازگشت وجه به کاربران و خریداران عنوان ویدیویی «فالوت 76» پرداخته است.

در حالی که شرکت بتسدا برای اولین بار اقدام به ساخت نسخه تماما آنلاین مجموعه پرطرفدار و قدیمی Fallout به نام «فالوت 76» کرد و برای عرضه نسخه بدون عیب و ایراد آن نیز تصمیمات مختلفی از جمله انتشار نسخه آزمایشی و بررسی سرورهای اتخاذ کرد و در ادامه هم از پشتیبانی طولانی مدت و سرورهای همیشه آنلاین این بازی سخن گفت، اما عنوان ویدیویی Fallout 76 بر خلاف انتظارها و تصور سازندگان و بازیکنان، به یک اثر ناامید کننده و ضعیفی تبدیل شد که وجود باگ ها و مشکلات ریز و درشت فراوان، عملا تجربه این بازی را برای کاربران غیرممکن کرده است.

عرضه ناموفق بازی فالوت 76 تا به امروز دردسرهای زیادی را برای شرکت بتسدا به همراه داشته و موج نارضایتی و اعتراض کاربران در خصوص عملکرد بسیار پایین این اثر و مشکلات غیر قابل تحمل آن کماکان ادامه دارد. به علاوه، عرضه به‌روزرسانی بزرگ و عظیم 56 گیگابایتی که به نوعی جایگزین کل فایل های اصلی بازی شده نیز کار ساز نبوده و جالب تر اینکه به مشکلات آن نیز افزوده است.

با این حال، به نظر می رسد این دردسرها تمامی ندارد، چرا که چندی پیش موسسه حقوقی Migliaccio & Rathod در ایالات متحده آمریکا رسما اعلام کرد که سیاست مالی شرکت بتسدا مبنی بر بازگشت وجه به کاربران و خریداران عنوان فالوت 76 را بررسی می کند.

در روزهای ابتدایی انتشار بازی فالوت 76، برخی از کاربران به دلیل وجود مشکلات فراوان و باگ های آزاردهنده درخواست بازگشت وجه کردند. شرکت بتسدا در این ایام به تعهد خود پایبند ماند و با بازگشت پول به خریداران، این عنوان ویدیویی را از حساب کاربری آن ها حذف کرد. در ادامه، تعداد درخواست کنندگان عودت پول به طور چشمگیری افزایش یافت و شرکت بتسدا برای فرار از تحمیل هزینه های سنگین و ضرر و زیان های هنگفت، به عهد خود عمل نکرد و در مقابل خواسته کاربران خود سکوت اختیار کرده است.

در پی این موضوع، موسسه حقوقی Migliaccio & Rathod در ایالات متحده آمریکا در نظر دارد که سیاست مالی شرکت بتسدا مبنی بر بازگشت وجه به کاربران و خریداران عنوان فالوت 76 را بررسی و در صورت لزوم، به دادگاه و مراجع قانونی شکایت کند.

این موسسه در رابطه با اقدام عجیب شرکت بتسدا می گوید:

اگرچه وجود مشکلات و باگ های مختلف در عناوین ویدویی که تازه منتشر شده اند، موضوع تعجب برانگیز و دور از انتظاری نیست، اما انتشار به‌روزرسانی 56 گیگابایتی برای بازی فالوت 76 ثابت می کند که این اثر با مشکلات بزرگ و جدی دست و پنجه نرم می کند که برای هیچ کدام یک از بازیکنان قابل درک نیست.

بازیکنانی که به خاطر مشکلات و باگ های زیاد بازی فالوت 76 به دنبال دریافت مجدد وجه خود هستند و از طرفی شرکت بتسدا به علت دریافت و دانلود بازی توسط این افراد به تعهد خود عمل نمی کند، در حال حاضر با یک اثر ویدیویی غیر قابل بازی رو به رو هستند. این گیمرها باید تا انتشار به‌روزرسان های بزرگ دیگر منتظر بمانند تا گیم پلی بازی به حد استاندارد خود برسد.

ذکر این نکته مهم است که شرکت بتسدا برای جبران فروش بسیار پایین بازی فالوت 76، قیمت این عنوان ویدیویی را طی رویداد «بلک فرایدی» یا همان جمعه سیاه به شدت کاهش داد و گاها قیمت این بازی در برخی فروشگاه ها و خرده فروشان به 32 یورو هم رسید که نشان از اعمال تخفیف 35 درصدی این اثر می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

گفتنی است؛ بازی ناامید کننده و ضعیف Fallout 76 در روز چهارشنبه بیست و سوم آبان ماه امسال (چهاردهم ماه نوامبر سال جاری میلادی) توسط شرکت «بتسدا گیمز» روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با بررسی سیاست مالی شرکت بتسدا در خصوص بازگشت وجه کاربران عنوان ویدیویی فالوت 76 چیست؟ با توجه به قانون بازگشت وجه، به نظر شما آیا در نهایت این شرکت تن به اجرای وعده خود مبنی بر بازگشت پول این بازی به کاربران می دهد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.