آمار فروش فیلم Venom از مرز 800 میلیون دلار عبور کرد!

رسانه کلیک – فروش فیلم Venom روز به روز افزایش می‌یابد. در حالی که برخی از منتقدان امتیازات پایینی را به این فیلم اعطا کرده اند، محبوبیت آن بین مردم رو به افزایش است.

طبق گزارش باکس آفیس میزان فروش فیلم Venom به رقم 822.5 میلیون دلار در سراسر جهان رسیده است. از این رقم 211.7 میلیون دلار سهم فروش این فیلم در ایالات متحده آمریکا بوده و 610.8 میلیون دلار آن مربوط به سایر نقاط جهان است.

بر همین اساس می‌توانیم فیلم Venom را پنجمین فیلم پر فروش سال 2018 تا به امروز بدانیم. در این رده بندی فیلم Avengers: Infinity War با فروش 2 میلیارد دلار در رتبه اول قرار گرفته است.

پس از انتقام جویان: جنگ ابدیت، فیلم‌های Black Panther با 1.34 میلیارد دلار فروش، فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom با 1.3 میلیارد دلار فروش و انیمیشن The Incredibles 2 با 1.2 میلیارد دلار فروش به ترتیب در رتبه‌های دوم، سوم و چهارم پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2018 قرار گرفته اند.

ونوم موفق شده برخی از فیلم های ابرقهرمانی محبوب را در باکس آفیس شکست دهد. به عنوان مثال فیلم Wonder Woman میزان 821.8 میلیون دلار تاکنون فروش داشته و طبق آخرین گزارش باکس آفیس، فیلم Venom از آن سبقت گرفته است.

فروش فیلم های سونی

اخیرا سونی پیکچرز رسما اعلام کرده که پس از استقبال مردم از فیلم Venom، قصد دارد به زودی دو اسپین‌آف دیگر از فیلم Spider-Man معرفی کند که در همین راستا بسیاری احتمال می‌دهند یکی از این دو فیلم، Venom 2 باشد.

از جمله کسانی که در فیلم Venom به ایفای نقش پرداخته اند می‌توان به تام هاردی و میشل ویلیامز اشاره کرد. کارگردانی این فیلم بر عهده روبن فلیشر 44 ساله بوده که پیش از این سابقه چندان درخشانی در زمینه کارگردانی نداشته و شاید بتوان مشهور ترین اثر او را فیلم Zombieland دانست.

لازم به ذکر است؛ این فیلم 112 دقیقه‌ای در اکتبر 2018 (مهر ماه 97) روی پرده سینما قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.