شیفر

مردم از نسخه Power Armor Edition بازی Fallout 76 ناراضی هستند

رسانه کلیک – این طور که پیداست انتقادات به بازی جدید شرکت بتزدا همچنان ادامه دارد؛ این بار بسیاری از مردم از کیفیت کیسه نسخه Power Armor Edition بازی Fallout 76 عصبانی هستند!

روند انتقادات ابتدا از نقد‌های بازی شروع شد. بسیاری از منتقدان داستان بازی، گیم پلی و بخش چند نفره Fallout 76 را ضعیف دانستند. بعد از عرضه بازی هم مشکلات گرافیکی و ضعف سرور‌های آن برای بازیکنان مشهود شد. ظاهرا مشکلات بازی Fallout 76 تمامی ندارد؛ ضعف بتسدا و بازی جدیدش فقط در بحث‌های نرم افزاری نیست و اگر نسخه Power Armor Edition بازی Fallout 76 را خریداری کرده باشید، متوجه می‌شوید که بتسدا در بسته بندی این بازی هم کم کاری کرده است.

در E3 2018 نسخه Power Armor Edition بازی Fallout 76 را معرفی شد. گفته می‌شد این نسخه دارای یک کلاه ایمنی قابل استفاده T-51b و نقشه و چند فیگور خواهد بود. یکی از جذاب ترین محتویات این نسخه، وجود یک کیف بزرگ با جنس پارچه برزنت بود اما پس از تحویل نسخه Power Armor Edition بازی Fallout 76 به خریداران آن، متاسفانه یک کیف نایلونی جایگزین این کیف برزنتی شده بود.

بسیاری از خریداران اعتراض‌شان را نسبت به جنس این کیف به بتسدا اعلام کرده اند. برای مثال توییت زیر در خطاب به صفحه رسمی بازی Fallout در توییتر است:

چه دلیلی وجود دارد که ما کیسه‌های نایلونی را به جای کیسه‌های برزنتی که تبلیغ شده بود، دریافت کنیم؟

اما ظاهرا بتسدا هم حسابی شرمنده خریداران نسخه Power Armor Ediotin بازی Fallout 76 شده است. توییت صفحه رسمی بازی Fallout در خطاب به این دسته از بازیکنان، حاکی از عذرخواهی و دلجویی این استودیو آمریکایی دارد:

ناراحتی شما را بابت جنس کیف نسخه Power Armor Edition بازی Fallout 76 درک می‌کنیم و به شما احترام می‌گذاریم. لطفا با پشتیبانی بتسدا برای ارائه مدارک خود مبنی بر خرید نسخه Power Armor Edition تماس بگیرید. آن‌ها 500 اتم به حساب شما در بازی Fallout 76 واریز خواهند کرد.

بحث اینجاست حتی 500 اتم هدیه هم از نارضایتی و عصبانیت این دسته از بازیکنان چیزی کم نکرده است. چرا که 500 اتم در بازی فقط 5 دلار ارزش دارد.

شرکت بتسدا همواره به پشتیبانی طولانی مدت از بازی Fallout 76 تاکید داشته اما این طور که از شواهد پیداست، چندان در کار خود موفق عمل نکرده است.

این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.