هوندا HR-V اسپرت مجهز به موتور توربوشارژر از راه رسید

رسانه کلیک – هوندا HR-V اسپرت مجهز به موتور توربوشارژر برای بازارهای اروپایی معرفی شد. این موتور 1.5 لیتری قدرتی برابر با 180 اسب بخار تولید می کند.

هوندا تریم اسپرت را به خودروی SUV کوچک خود، HR-V اضافه کرد. این خودرو مجهز به موتور توربوشارژر سال آینده میلادی در کشورهای اروپایی برای فروش عرضه می شود.

موتور 1.5 لیتری توربوشارژر این خودرو در حقیقت موتور مورد استفاده در هوندا سیویک است. علاوه بر این موتور جدید، هوندا طراحی تهاجمی تری را برای این خودروی خود در نظر گرفته است.

هوندا HR-V اسپرت از جلوپنجره مشکی رنگ بهره می برد که در مقایسه با نسخه استاندارد متفاوت است. نمونه استاندارد این خودرو دارای جلوپنجره کرومی است. هوندا با ایجاد تغییراتی در سپر عقب این خودرو، ظاهری اسپرت تر را برای آن به ارمغان آورده است. این خودرو به رینگ های 18 اینچی مشکی رنگ مجهز شده است.

در داخل این خودرو از صندلی های استاندارد مدل 2019 هوندا HR-V استفاده شده است؛ با این حال شاهد حضور تم قرمز رنگ در کابین آن هستیم.

مشخصات فنی کامل این خودرو در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است، اما هوندا تصاویر آن را در فضای مجازی منتشر کرده است. بر اساس این تصاویر، هوندا HR-V اسپرت از سیستم ناوبری ماهواره ای، امکان اتصال تلفن همراه با استفاده از بلوتوث، کروز کنترل، سیستم تهویه مطبوع دو کاناله و گرم کن صندلی ها بهره می برد.

هوندا علاوه بر استفاده از موتور 180 اسب بخاری در این خودرو، تغییراتی را در سیستم تعلیق و شاسی آن نیز اعمال کرده است. این تغییرات بهبود تجربه رانندگی را در پی دارد. این خودرو به سیستم فرمان برقی مجهز شده است.

هوندا HR-V اسپرت به صورت استاندارد با جعبه دنده 6 سرعته دستی در اختیار خریداران قرار می گیرد؛ با این حال می توان آن را مجهز به گیربکس خودکار CVT نیز سفارش داد. در حال حاضر قیمت این خودرو اعلام نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.