تاریخ انتشار بازی Firewatch برای نینتندو سوییچ مشخص شد

رسانه کلیک – استودیو کامپو سانتا، رسما تاریخ انتشار بازی Firewatch برای نینتندو سوییچ را اعلام کرد.

استودیو کامپو سانتا با به تصویر کشیدن داستان و جلوه‌های بصری متفاوت از صحراهای آمریکا، توانست خیلی زود برای خود اسم و رسمی دست و پا کند. حال مطابق اعلام این استودیو، دارندگان کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند به زودی یکی از متفاوت‌ترین بازی‌های چند سال اخیر را برای دستگاه‌های خود تجربه کنند.

کامپو سانتا رسما اعلام کرد که بازی Firewatch در تاریخ 17 دسامبر (26 آذرماه) برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. مطابق گفته سازندگان، این بازی بر روی فروشگاه‌های دیجیتالی آمریکا، اروپا، ژاپن و استرالیا دردسترس قرار خواهد گرفت تا مطمئن شوند که تعداد زیادی از گیمرهای سرتاسر جهان شانس تجربه این بازی را بدست آورده‌اند.

سال 2018، سال بسیار شلوغی برای استودیو کامپو سانتا محسوب می‌شود چرا که آنها به غیر از عرضه بازی Firewatch بر روی نینتندو سوییچ، حال کار بر روی پروژه بعدی خود با نام In the Valley of Gods هستند. همچنین، اوائل امسال بود که خبری مبنی بر اینکه کمپانی ولو، سانتا کامپو را خریداری کرده است، منتشر شد.

بازی Firewatch، برای اولین بار در تاریخ 9 فوریه 2016 (20 بهمن 1394) عرضه شد و توانست بازخوردهای مثبتی از سوی کاربران به دست آورد. همچنین Firewatch از دید منتقدان نیز یک بازی خوب محسوب می‌شود و در سایت متاکریتیک نمره خیلی خوب 85 را کسب کرده است. شاید بتوان از دلایل موفقیت این بازی را، گیم‌پلی و روایت داستانی متفاوت و البته جذاب آن را قلمداد کرد. بازی Firewatch هم‌اکنون برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی دردسترس است. همچنین، کاربران نینتندو سوییچ می‌توانند بزودی از تجربه این بازی بهره‌مند شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .