آموزش اینستاگرام

چیپست اسنپدراگون 6150 در بنچمارک Geekbench حاضر شد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – کوالکام در گذشته نه چندان دور از پردازنده اسنپدراگون 855 رونمایی کرد و حال شاهد خودنمایی چیپست اسنپدراگون 6150 در بنچمارک گیک بنچ هستیم.

چیپست کوالکام اسنپدراگون 855 به تازگی در معرض دید عموم قرار گرفته است. این تراشه قدرت بسیاری از پرچمداران اندرویدی را در سال آینده میلادی تامین می کند. این تراشه در نسخه ای با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد.

بر اساس اطلاعات جدیدی که به اینترنت راه پیدا کرده، این سازنده تراشه های موبایل در حال توسعه یک پردازنده جدید برای گوشی های میان رده است. چیپست اسنپدراگون 6150 به تازگی در بنچمارک Geekbench حضور پیدا کرده است.

دستگاه حاضر در این بنچمارک دارای سیستم عامل اندروید پای بوده و به 6 گیگابایت رم مجهز شده است. اطلاعاتی در رابطه با میزان حافظه داخلی آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

چیپست کوالکام اسنپدراگون 6150 در بنچمارک گیک بنچ در بخش تک هسته ای موفق به کسب امتیاز 2598 و در بخش چند هسته ای امتیاز 5467 را به نام خود ثبت کرده است.

در حالی که این پردازنده در بخش تک هسته ای عملکردی مشابه با چیپست کوالکام اسنپدراگون 845 دارد، در بخش چند هسته ای عملکرد بسیار ضعیف تری را از خود نشان می دهد. پردازنده اسنپدراگون 845 در بخش چند هسته ای موفق به کسب امتیاز 8500 شده است.

پردازنده اسنپدراگون 855 با کدنام اسنپدراگون 8150 شناخته می شد. با توجه به این موضوع، انتظار می رود تراشه میان رده کوالکام با نام دیگری معرفی و در اختیار تولیدکنندگان قرار بگیرد.

این احتمال وجود دارد که در کنگره جهانی موبایل 2019 این پردازنده و همچنین دستگاه های مجهز به آن در معرض دید عموم قرار بگیرد. سامسونگ وظیفه تولید این تراشه را بر عهده دارد.

گفته می شود چیپست اسنپدراگون 6150 مانند اسنپدراگون 675 بر اساس لیتوگرافی 7 نانومتری به تولید می رسد که این موضوع نشان دهنده مصرف انرژی کم آن است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.