از بازی Stranger Things: The Game در TGA 2018 رونمایی شد

رسانه کلیک – قطعا رونمایی از بازی Stranger Things: The Game یکی از شگفت انگیز ترین اتفاقات مراسم TGA امسال بود چرا که معرفی یک بازی 16 بیتی در سال 2018، قطعا اتفاق عادی نیست!

اگر شما از دارندگان اشتراک نت‌فلیکس (Netflix) باشید، قطعا سریال Stranger Things را می‌شناسید و احتمالا هم آن را دنبال کرده اید. سریال درام Stranger Things در سبک ترس می‌باشد سه سالی می‌شود که توجهات بسیاری را نسبت به خود جلب کرده است و حالا نت‌فلیکس به دنبال این است تا در عرصه بازی‌های ویدیویی هم این نام را مطرح کند و با معرفی بازی Stranger Things: The Game در مراسم انتخاب بهترین بازی سال 2018 (TGA 2018) اولین قدم در این راستا را برداشته است.

بازی Stranger Things: The Game در سبک بیتم آپ با گرافیک 16 بیتی است که احتمالا پیش از هر چیزی شما را یاد دوران کنسول سوپر نینتندو و بازی‌های دوران کودکی‌تان خواهد انداخت. شما می‌توانید این بازی را به صورت دو نفره انجام دهید. داستان این بازی هم بعد از وقایع فصل سوم سریال Stranger Things اتفاق می‌افتد. پس احتمالا لازم است که پیش از تجربه بازی بازی Stranger Things، فصل سوم این سریال را از نت‌فلیکس دنبال کنید.

بازی Stranger Things: The Game توسط Bonus XP در حال توسعه است و سال آینده به بازار عرضه خواهد شد. پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی پلتفرم‌های مقصد این بازی هستند.

لازم به ذکر است که پیش از این و در پاییز سال گذشته، یک نسخه موبایل از بازی بازی Stranger Things برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده بود. وقایع این بازی روایتگر اتفاقات بعد فصل اولین این سریال بوده و شما باید در نقش رییس پلیس، جیم هوپر به دنبال پسران گمشده بگردید. علاوه بر این قرار است یک بازی بر اساس سریال بازی Stranger Things برای پلی‌استیشن وی آر ارائه شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.