تماشا کنید: نیسان GT-R50 با قیمت 1.12 میلیون دلار عرضه می شود

رسانه کلیک – اطلاعات جدیدی از خودروی سوپراسپرت نیسان GT-R50 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. این خودرو با قیمت 1.12 میلیون دلار به فروش می رسد.

شرکت ایتال دیزاین در فستیوال سرعت Goodwood از یک نسخه ویژه از نیسان GT-R رونمایی کرد. در حالی که نسخه استاندارد نیسان GT-R نیسمو با قیمت 175,450 دلار به فروش می رسد، خریداران برای سفارش نیسان GT-R50 ایتال دیزاین باید 1.12 میلیون دلار در حساب بانکی خود پول داشته باشند.

شرکت ایتال دیزاین در زمان معرفی این خودرو به این موضوع اشاره کرده بود که این خودرو را با قیمت 990 هزار یورو به بازار عرضه می کند که البته در این قیمت، مالیات و همچنین تجهیزات سفارشی اعمال نشده است.

این خودرو به مناسبت 50 سالگی تولید نیسان GT-R توسعه پیدا کرد. شرکت ایتال دیزاین و نیسان قصد دارند 50 نمونه از این خودروی سوپراسپرت را به تولید برسانند. این خودرو از سال آینده میلادی در اختیار خریداران قرار می گیرد، البته تعدادی از آن ها در سال 2020 به فروش می رسد.

در حالی که در فستیوال سرعت Goodwood شاهد نمایش این دستگاه با رنگ خاکستری و رده های طلایی بودیم، نمونه تجاری آن با رنگ آبی به تولید می رسد. تعدادی از خریداران می توانند نام خود را روی بدنه این خودروی سوپراسپرت حک کنند.

نیسان GT-R50 ایتال دیزاین به موتور 6 سیلندر با حجم 3.8 لیتر مجهز شده است. این موتور از توربوشارژر دوقلو بهره می برد که قدرتی بیش از نمونه استاندارد تولید می کند. این خودروی تولید محدود قدرتی برابر با 710 اسب بخار و گشتاوری برابر با 780 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

علاوه بر افزایش قدرت تولیدی موتور، شرکت ایتال دیزاین تغییراتی را در سیستم تعلیق آن نیز اعمال کرده است. از دیگر تغییرات این خودرو در مقایسه با نمونه استاندارد آن می توان به ترمزهای برمبو بهبود یافته و گیربکس 6 سرعته خودکار دو کلاچه اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.