فروش Farming Simulator 19 به بیش از 1 میلیون نسخه رسید

رسانه کلیک – ظاهرا آمار فروش Farming Simulator 19 به رکورد جدیدی در این سری بازی دست یافته است. میزان فروش این عنوان در ده روز ابتدایی تاریخ عرضه‌اش، فوق العاده بوده است.

سری بازی Farming Simulator همان طور که نامش پیداست، در سبک شبیه ساز کشاورزی بوده که اولین نسخه آن در سال 2008 میلادی عرضه شد حالا نسخه‌ی یازدهم آن تحت عنوان بازی Farming Simulator 19 در تاریخ 20 نوامبر 2018 میلادی (مصادف با 29 آبان 97) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی توسط فوکس هوم (Focus Home Interactive) در دسترس قرار گرفته است. آماری که از میزان فروش Farming Simulator 19 منتشر شده حاکی از آن است که این بازی تنها در 10 روز ابتدایی عرضه‌اش توانسته به فروش 1 میلیون نسخه‌ای برسد که رکورد جدیدی در این سری بازی به حساب می‌آید. نکته‌ی جالب تر آن است که این فروش عالی در شلوغ‌ترین فصل عرصه بازی‌های ویدیویی به دست آمده؛ یعنی در هیاهوی بازی‌های بزرگی همچون Red Dead Redemption 2، Hitman 2، Black Ops 4 و یا Battlefield V!

سازنده بازی Farming Simulator 19 یعنی استودیو جاینتس سافتویر (Giants Software) این آمار فروش را تایید کرده است. کریستین امان، مدیرعامل این استودیو در رابطه با این بازی گفت:

بازی Farming Simulator 19 فرصت‌های جدید را ارائه می‌دهد و بازیکنان هم از این جهت هیجان زده هستند. به این که یک Farming Simulator در طی همچین مدت زمان کمی به یک میلیون نسخه فروش می‌رسد، افتخار می‌کنیم و خوشحال هستیم که بسیاری از مردم در این سفر شگفت‌انگیز به ما پیوسته اند.

جان برت، مدیر ناشر این بازی یعنی شرکت فوکس هوم اینتراکتیو در مورد همکاری با جاینتس سافتویر اظهار کرد که “بسیار افتخار برانگیز است!” و در ادامه در مورد این بازی و این موفقیت گفت:

پیشرفت در فروش این بازی نشان دهنده تعهد آن به با کیفیت بودن است! بازی Farming Simulator 19 موفق به کسب بیش از 4500 نقد مثبت در شبکه استیم شده است.

لازم به ذکر است که موتور گرافیکی بازی Farming Simulator 19 حسابی متحول شده و پیشرفت‌های بسیاری داشته است. همچنین جلوه‌های بازی و سایر موارد گرافیکی آن نسبت به نسخه‌های قبل ارتقا یافته اند. علاوه بر این، حق استفاده ازماشین آلات برند John Deree در این بازی توسط سازندگان آن خریداری شده و در کنار مکان‌های جدید و جذاب، باعث شده تا تحسین بسیاری نسبت به این بازی برانگیخته شود و چنین فروش فوق العاده‌ای حاصل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .