آموزش اینستاگرام

کروم او اس 71 عرضه شد؛ تغییر در رابط کاربری دوربین

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت گوگل کروم او اس 71 را عرضه کرد. این سیستم عامل تغییراتی را در محصولات مجهز به سیستم عامل کروم اعمال می کند.

بروزرسانی جدیدی برای سیستم عامل Chrome OS منتشر شد. این آپدیت ورژن سیستم عامل گوگل را به 71 ارتقا می دهد. نزدیک به دو ماه پیش شاهد عرضه بروزرسانی Chrome OS 70 بودیم. در این ورژن از سیستم عامل کروم ویژگی هایی مانند امکان کار با کیبورد با یک دست حضور داشت.

گوگل با عرضه کروم او اس 71 بهبودهایی را در این سیستم عامل اعمال کرده است. یکی از تغییرات این سیستم عامل، نحوه ارتباط کروم او اس با گوشی های مجهز به سیستم عامل اندروید است. کاربران از این پس می توانند توسط گوشی های هوشمند، کروم بوک خود را قفل و یا آنلاک کنند.

یکی دیگر از تغییرات کروم او اس 71 مربوط به برنامه Messages است. از این پس کاربران در این سیستم عامل می توانند به صورت مستقیم در نوتیفیکشن ها برای کاربران پاسخ ارسال کنند.

کاربران با دریافت این نسخه از سیستم عامل کروم، طراحی جدیدی را برای رابط کاربری دوربین تجربه می کنند. در این بروزرسانی امکان ثبت تصاویر پرتره در اختیار کاربران تبلت کروم اسلیت قرار می گیرد. در این آپدیت گوگل اسیستنت ادغام شده است.

از برخی تغییرات این نسخه از سیستم عامل کروم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رابط کاربری تطبیقی برای مرورگر کروم
  • ادغام گوگل اسیستنت با سیستم عامل
  • طراحی جدید اپلیکیشن دوربین
  • حالت پرتره برای دوربین تبلت پیکسل Slate
  • بهبود پشتیبانی از لینوکس
  • ماشین مجازی با امکان نمایش تسک منیجر

این نسخه از سیستم عامل کروم بهبودهای مربوط به نسخه 71 مرورگر کروم را نیز تجربه می کند. برای مثال در این سیستم عامل تبلیغات مزاحم به صورت خودکار بلاک می شوند. در حال حاضر بروزرسانی سیستم عامل Chrome OS‌ در اختیار دستگاه های پشتیبانی کننده از آن قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.