شیفر

تماشا کنید: تزیین هواپیمای ایرباس با استفاده از یک رشته لامپ ۲۴۰۰ متری!

رسانه کلیک – کارکنان فرودگاه لوتن لندن با استفاده از ۸۵۰ هزار لامپ رشته ای کوچک به تزیین هواپیمای ایرباس A320 پرداخته و به این ترتیب باشکوه ترین نورپردازی سال را به نمایش گذاشتند.

به مناسبت آغاز سال میلادی جدید، جشن های زیادی در سراسر دنیا برگزار می شود که اغلب آن‌ها با تزیینات و نورپردازی های بسیار زیبایی همراه هستند. امسال عده ای از کارکنان فرودگاه لوتن دست به ابتکار جالبی زدند.

آن‌ها با همکاری متخصصین جلوه های ویژه توانستند در کمتر از ۲۴ ساعت، یک هواپیمای ایرباس A320 را با استفاده از یک رشته لامپ ۲۴۰۰ متری تزیین کرده و بدین ترتیب برگزار کننده بزرگترین نورپردازی سال باشند.

نور این لامپ ها همزمان با نواختن آهنگ های ویژه سال نو، رنگ های مختلفی را به نمایش گذاشته که شور و شوق مضاعفی را در سالن ایجاد کرده است. جمعی از دانش آموزان مدارس لندن نیز در این مراسم شرکت کردند.

تزیین هواپیمای ایرباس با استفاده از لامپ های رشته ای

طبق گزارش های مجله Daily Mail، خدمه فرودگاه چهار هفته فرصت داشتند تا تدارکات لازم برای برگزاری جشن ۸۰امین سالگرد تاسیس فرودگاه را فراهم کنند. تزیین هواپیمای ایرباس نیز بخشی از مراسم این جشن بزرگ بوده است. نیل تامپسون مدیر عامل فرودگاه لوتن می گوید:

تیم ما توانست تنها در کمتر از یک روز، داخل و بیرون هواپیما را چراغانی کرده و نمایش فوق العاده ای را برای مهمانان ترتیب دهد. ما از این طریق قصد داشتیم تا حمایت و قدردانی خود را نسبت به کارکنان و مسافران دائمی ابراز کرده و هدیه ویژه ای به آن‌ها بدهیم.

بنا به گفته بسیاری از مطبوعات انگلستان، تزیین هواپیمای ایرباس و برگزاری این نمایش بی نظیر، نشان دهنده روحیه تیمی و سخت کوشی کارکنان فرودگاه لوتن است. با توجه به رشد و توسعه این فرودگاه، انتظار می رود تا سال ۲۰۲۰ میلادی، تعداد مسافران به طور چشمگیری افزایش یافته و به مرز ۱۸ میلیون نفر در سال برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.