آموزش اینستاگرام

پرجستجوترین بازی سال میلادی 2018 کدام است؟

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت گوگل اخیرا ضمن انتشار عبارت‌های پرجستجو امسال، فهرست اسامی پرجستجوترین بازی های سال میلادی 2018 را به اشتراک گذاشت و محبوبیت فوق العاده بازی Fortnite را به تصویر کشید.

از آنجا که سال جاری میلادی به لطف انتشار عناوین بزرگی همچون کالاف دیوتی بلک اپس 4، رد دد ردمپشن 2، بتلفیلد V، اساسین کرید اودیسه، هیتمن 2، فالوت 76 و غیره به عنوان یکی از پربارترین و شلوغ‌ترین دوران نسل هشتم بازی‌ها به شما می‌رود، اما سوال اصلی این است که کدام اثر ویدیویی لقب پرجستجوترین بازی سال میلادی 2018 را از آن خود کرده است؟

در همین رابطه، بنا به سنت همیشگی و در آستانه آغاز سال نو میلادی، شرکت سرشناس گوگل به‌تازگی پرجستجوترین عبارت‌های مختلف سال میلادی 2018 را در گروه‌های گوناگون از جمله عناوین ویدیویی دسته بندی و منتشر کرده است. بر این اساس، جدیدترین بازی بتل رویال شرکت اپیک گیمز یعنی فورت‌نایت که در سال جاری میلادی حسابی غوغا به پا کرده بود، توانسته جایگاه نخست جدول بیشترین جستجو در سال 2018 را به خود اختصاص دهد و به عبارتی، نام این عنوان بیشتر از هر بازی دیگری در وب‌سایت گوگل جستجو شده است.

موضوعی که به سادگی محبوبیت بیش از اندازه بازی فورت‌نایت را بار دیگر به همگان ثابت کرد و موفقیت دیگر و صدالبته ارزشمندی را در کارنامه شرکت اپیک گیمز به ثبت رساند. با توجه به این گزارش، با قاطعیت می‌توان بیان کرد که بازی Fortnite هم‌اکنون به عنوان محبوب‌ترین اثر ویدیویی در سراسر جهان به حساب می‌آید.

در ادامه، همان‌طور که انتظار می‌رفت، شاهکار استودیوی راک‌استار گیمز به نام Red Dead Redemption 2 رتبه دوم جدول را تصاحب کرده است. به علاوه، در حالی که بازی شکست خورده و ناامید کننده فالوت 76 به خاطر مشکلات بی‌شمار گیم‌پلی و سرورها با واکنش‌های منفی اغلب بازیکنان و منتقدان رو به رو شد، اما به لطف وجود همین حاشیه‌های فراوان لااقل در رتبه سوم جدول پرجستجوترین بازی های سال میلادی 2018 قرار گرفت!

در ادامه می‌توانید فهرست اسامی 10 بازی پرجستجوی سال میلادی 2018 در گوگل را مشاهده کنید.

  1. Fortnite
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Fallout 76
  4. Far Cry 5
  5. God of War
  6. Monster Hunter: World
  7. Sea of Thieves
  8. Call of Duty: Black Ops 4
  9. Kingdom Come: Deliverance
  10. Zombs Royale

نکته جالب این گزارش، عدم حضور عنوان محبوب و پرطرفدار پابجی در میان اسامی پرجستجوترین بازی های سال میلادی 2018 است. در حالی که این اثر بتل رویال در سال میلادی 2018 عملکرد درخشانی از خود به جا گذاشته و جدا از عرضه روی گوشی‌های هوشمند، کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4، به طور پی در پی رکوردهای متعددی از جمله رکورد بیشترین بازیکنان همزمان شبکه استیم را شکسته است، لیکن بر اساس گزارش شرکت گوگل، این عنوان جایی در میان 10 بازی پرجستجوی سال ندارد!

حال، دیدگاه شما در رابطه با پرجستجوترین بازی های سال میلادی 2018 و موفقیت دوباره عنوان بتل رویال فورت‌نایت چیست؟ به نظر شما، با عنایت به تاسیس فروشگاه و شبکه اختصاصی اپیک گیمز، آیا این اثر ویدیویی کماکان در سال آینده نیز به عنوان محبوب‌ترین بازی در نزد بازیکنان شناخته خواهد شد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.