دلهره‌آور و پیچیده‌ترین سکانس بازی The Last of Us Part 2 فیلمبرداری شد

رسانه کلیک – نیل دراکمن، کارگردان بازی موردانتظار The Last of Us 2 خبر از اتمام فیلمبرداری دلهره‌آور و پییچیده‌ترین سکانس بازی داد.

نائب رئیس استودیو ناتی داگ و البته، کارگردان بازی The Last of Us Part 2 به تازگی در یک توییت، ضمن تبریک فرا رسیدن تعطیلات اعلام کرد که این استودیو برای مدتی در کارهای خودش وقفه ایجاد می‌کند و به تعطیلات خواهند رفت. اما نکته مهم این توییت، خبر وقفه استودیو ناتی داگ برای تعطیلات نبود، بلکه دراکمن اعلام کرد که فیلمبرداری یکی از صحنه‌های بازی به اتمام رسیده است.

باید بگوییم که این صحنه، یک سکانس معمولی از The Last of Us Part 2 نیست، بلکه مطابق گفته‌های نیل دراکمن، فیلمبرداری دلهره‌آور و پیچیده‌ترین سکانس کل بازی این هفته به پایان رسیده است. دراکمن ر توییت خود با انتشار عکس زیر گفت:

فیلمبرداری این هفته، شامل یکی از پیچیده‌ترین و دلهره‌آورترین صحنه‌هایی بود که تا به حال بر روی آن کار کردیم. حالا وقت استراحت فرا رسیده است. تعطیلات را به شما تبریک می‌گوییم. اطلاعات بیشتر تا سال آینده.

هنوز نمی‌دانیم که دراکمن درباره چه صحنه‌ای از بازی صحبت می‌کند اما هیچ شکی نیست که با یکی از احساسی‌ترین سکانس‌هایی که تا به حال دیده‌ایم رو به رو خواهیم شد. با این حال، باید صبر کنیم و منتظر اطلاعات بیشتری در آینده از بازی باشیم.

بازی The Last of Us 2، در تاریخ نامعلومی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .