تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Men in Black International

رسانه کلیک – بازگشت مردان سیاه‌پوش به پرده‌ی سینماها، این بار در غیاب ویل اسمیت، بازیگر مطرح این مجموعه است. اولین تریلر فیلم Men in Black International با بازی کریس همسروث و تسا تامپسون به تازگی توسط کمپانی سونی پیکچرز منتشر شد. 

مجموعه فیلم‌های محبوب مردان سیاه‌پوش که ویل‌ اسمیت، به عنوان بازیگر اصلی در کنار تامی لی جونز، سال‌ها در آن به هنرنمایی می‌پرداختند، حالا وارد فاز جدیدی شده است و قرار است با فیلم Men in Black International زوایای دیگر این دنیا را از دید مامورینی جدید شاهد باشیم.

این قسمت فرعی از سری فیلم‌های مردان سیاه‌پوش، داستان تیمی از مقر بریتانیایی «مردان سیاه‌پوش» را روایت خواهد کرد که به دنبال اتفاقی غیرمنتظره، مجبور به سفر به نقاط مختلف دنیا می‌شوند. کریس همسورث در این فیلم نقش مامور اچ را ایفا می‌کند و تسا تامپسون که سابقه‌ی بازی در کنار همسورث را در فیلم Thor: Ragnarok را داشته، نقش ایجنت ام را ایفا می‌کند. از سایر بازیگرات می‌توان به اما تامپسون، ریکا فرگوسن و لیام نیسون در کنار ریف اسپال نام برد که به هنرنمایی در فیلم مردان سیاه پوش بین‌المللی می‌پردازند.

ظاهرا موفقیت زوج هنری کریس همسورث و تسا تامپسون در فیلم Thor: Ragnarok باعث شده تا سونی از پتانسیل آنها، این بار در سری محبوب مردان سیاه‌پوش استفاده کند تا موفقیت خود را تضمین کند.

فیلم Men in Black International به کارگردانی اف گری گری‌ (The Fate of the Furious) و نویسندگی آرت مارکوم و مت هالووی (Iron Man) در تاریخ ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۸ (۱۴ ژوئن ۲۰۱۹) به صورت جهانی اکران می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .