آموزش اینستاگرام

مرورگر Mint شیائومی در گوگل پلی استور قرار گرفت

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – کاربران سیستم عامل اندروید از این پس می توانند مرورگر Mint شیائومی را از طریق گوگل پلی استور دریافت و روی محصولات خود نصب کنند.

شیائومی مرورگر Mint را در گوگل پلی استور عرضه کرد. نسخه سبک این مرورگر به صورت پیش فرض روی رابط کاربری MIUI این شرکت چینی نصب شده است. هم اکنون محصولاتی که دارای سیستم عامل اندروید 4.4 و نسخه های بالاتر هستند، می توانند مرورگر Mint شیائومی را دریافت کنند.

مرورگر Mint شیائومی منابع کمی را درگیر می کند و به همین علت کارایی بالایی دارد. این مرورگر در مقایسه با اکثر مرورگرهای مطرح در گوگل پلی استور حجم کمتری دارد و حافظه رم کمتری را نیز اشغال می کند.

از آنجایی که با یک مرورگر سبک روبه‌رو هستیم، ویژگی های زیادی در آن حضور ندارد. این مرورگر دارای حالت ناشناس (incognito) است و همچنین از قابلیت صرفه جویی در مصرف دیتا بهره می برد. شیائومی برای مرورگر خود ویژگی بلاک کردن تبلیغات را در نظر نگرفته است. این قابلیت امروزه از محبوبیت بالایی میان کاربران برخوردار است.

موتورهای جستجو در مرورگر شیائومی محدود است. کاربران تنها می توانند از یاهو و یا گوگل استفاده کنند که البته یاهو خود از بینگ برای جستجو استفاده می کند.

در این مرورگر حالت شب نیز قرار داده شده است. این قابلیت باعث تیره شدن صفحات شده و باعث کاهش آسیب به چشم ها در شرایط نوری ضعیف می شود. برخی از المان های سایت ها از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند.

حالت شب مرورگر شیائومی در مقایسه با اپلیکیشن های دیگر متفاوت است. کاربران باید ابتدا منتظر بارگذاری یک صفحه در حالت رنگی باشند و سپس به نسخه تیره آن دسترسی پیدا می کنند.

شیائومی قصد دارد با عرضه این مرورگر، سهم خود را در بازارهای مختلف افزایش دهد. هم اکنون می توانید مرورگر شیائومی را از گوگل پلی استور دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.