شیفر

طراح ارشد مراحل بازی Rime به استودیوی CD Projekt Red پیوست

رسانه کلیک – آقای مانوئل مندلیوس (Manuel Mendiluce)، طراح ارشد مراحل بازی Rime، ساعاتی پیش برای همکاری در ساخت بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 به استودیوی «سی دی پراجکت رد» محلق شد.

در حالی که بیش از پنج سال از معرفی و همچنین آغاز فرآیند ساخت و توسعه بازی سایبرپانک 2077 می‌گذرد، اما استودیوی سی دی پراجکت رد همچنان به دنبال جذب نیرو برای پیش‌برد پروژه خود است و به نظر می‌رسد که حتی طراحی تمامی مراحل و ماموریت‌های این عنوان ویدیویی به پایان نرسیده است.

اگرچه استودیوی سی دی پراجکت رد هیچ عجله‌ای برای عرضه بازی Cyberpunk 2077 ندارد و به آرامی هر چه تمام در حال توسعه این عنوان ویدیویی است، لیکن ظاهرا تمسخر آمازون مبنی بر عرضه این عنوان در سال میلادی 2099 بی‌دلیل نبوده و با وجود گذشت پس سال از معرفی بازی، چندی پیش طراح ارشد مراحل بازی Rime به نام مانوئل مندلیوس برای همکاری در ساخت سایبرپانک 2077 به این استودیو جدید پیوست.

به بیان دقیق‌تر، آقای مانوئل مندلیوس (Manuel Mendiluce)، طراح ارشد مراحل بازی Rime، پس از هشت سال فعالیت در شرکت بازی سازی «تکیلا ورکز» (Tequila Works)، ساعاتی پیش رسما از سمت کنونی خود کناری گیری و این شرکت را به مقصد استودیوی سرشناس و پرآوازه سی دی پراجکت رد ترک کرد.

این خبر از همان ابتدا در صفحه رسمی حساب کاربری شبکه اجتماعی آقای مانوئل مندلیوس منتشر شد. وی در تازه‌ترین بیانیه خود ضمن اشاره به فعالیت هشت ساله خود در شرکت تکیلا ورکز و کار روی ساخت عناوین ویدیویی محبوبی همچون Deadlight و Rime، از آینده شغلی خود و پیوستن به استودیوی سی دی پراجکت رد سخن گفت.

در ادامه، مندلیوس رسما اعلام کرد که هدف وی از پیوستن به سی دی پراجکت رد، همکاری و پیش‌برد مراحل ساخت و توسعه بازی مورد انتظار سایبرپانک 2077 است و ایشان روی پروژه‌های دیگر این استودیو فعالیت نخواهد کرد. از طرف دیگر، هرچند آقای مانوئل مندلیوس هنوز علت جدایی از شرکت تکیلا ورکز را مشخص نکرده است، اما بدیهی است که حضور و فعالیت در استودیوی پرآوازه سی دی پراجکت رد یک موفقیت بزرگی برای وی به شمار می‌رود.

مانوئل مندلیوس

آقای مانوئل مندلیوس در صفحه شخصی حساب کاربری توییتر خود این چنین نوشت:

پس از هشت سال فعالیت در شرکت تکیلا ورکز و کار روی ساخت عناوین ویدیویی مختلفی از جمله Deadlight و Rime، در نهایت طی هفته آینده این شرکت را با کوله باری از اندوه فراوان ترک خواهم کرد. با این حال، در طرف دیگر در ماه ژانویه سال آینده میلادی به استودیوی سی دی پراجکت رد ملحق می‌شوم تا روی ساخت و توسعه بازی Cyberpunk 2077 فعالیت کنم.

پس از انتشار بیانیه فوق، سی دی پراجکت رد فورا دست به کار شد و ضمن تایید این موضوع، به صورت گرم و به زبان اسپانیایی از پیوستن مانوئل مندلیوس به این استودیوی لهستانی استقبال کرد. سی دی پراجکت رد در صفحه اجتماعی توییتر بازی سایبرپانک 2077 در این باره گفت:

ما به طور کامل از شما حمایت و محافظت می‌کنیم!

گفتنی است؛ هنوز مشخص نیست که در حال حاضر مانوئل مندلیوس در چه سمتی در استودیوی سی دی پراجکت مشغول به کار خواهد شد. با این حال، فراموش نکنید که چندی پیش سازندگان به طور رسمی تمامی شایعات مبنی بر تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را تکذیب کردند و بدین خاطر، این عنوان مورد انتظار تا به این لحظه هیچ زمان دقیق و تقریبی برای عرضه ندارد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با جدایی آقای مانوئل مندلیوس از شرکت و پیوستن به سی دی پراجکت رد چیست؟ با عنایت به گذشت بیش از پنج سال از معرفی بازی سایبرپانک 2077 و جذب نیرو برای ساخت آن، به نظر شما، این عنوان ویدیویی در چه سالی به دست بازیکنان و علاقه‌مندان خواهد رسید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.