شیفر

هواوی با شکست اپل تبدیل به دومین شرکت تولیدکننده گوشی های هوشمند شد

رسانه کلیک – شرکت هواوی توانست با شکست اپل تبدیل به دومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در سراسر جهان شود. این برند در سال 2018 بیش از 200 میلیون گوشی هوشمند فروخته است.

هواوی در سال 2018 موفق به فروش 200 میلیون گوشی هوشمند شده است (هواوی موفق به فروش بیش از 200 میلیون گوشی هوشمند در سال 2018 شد).

میزان فروش محصولات این برند در سال 2018 در مقایسه با سال 2017 رشدی 30 درصدی را تجربه کرده است. این کمپانی در سال گذشته میلادی موفق به فروش 153 میلیون گوشی هوشمند در بازارهای جهانی شده بود.

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی Nikkei Asian Review منتشر شده، گوشی های سری هواوی P20 باعث افزایش فروش این برند و در نتیجه شکست اپل شده است.

گوشی هواوی P20 پرو اولین اسمارت فون مجهز به دوربین اصلی سه گانه در جهان محسوب می شود. این گوشی هوشمند از مشخصات فنی قدرتمندی بهره می برد و در همین راستا، فروش بالای آن منطقی به نظر می رسد.

در حالی که هواوی موفق به افزایش فروش خود در چین، کشورهای اروپایی و آفریقا شده است، در برخی از بازارها امکان فعالیت ندارد. این کمپانی نمی تواند گوشی های هوشمند خود را در کشورهایی مانند کانادا، استرالیا و ایالات متحده آمریکا برای فروش عرضه کند.

برخی از اپراتورهای مخابراتی در سال آینده نمی توانند از تجهیزات تولیدی هواوی استفاده کنند که این موضوع تاثیر زیادی روی درآمد این شرکت خواهد داشت.

در گزارش Nikkei Asian Review به این موضوع اشاره شده که این شرکت کنترل 10.4 درصد از بازار را در سال 2017 بر عهده داشته است.

سامسونگ پرفروش ترین شرکت تولیدکننده گوشی های هوشمند محسوب می شود. هواوی در سه ماهه دوم و سوم سال 2018 موفق به شکست اپل شده که این موضوع باعث پیروزی آن در کل سال جاری میلادی شده است.

فروش گوشی های هوشمند در بازار جهانی برای دومین سال متوالی کاهش داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.