قیمت جدید سوزوکی ویتارا اعلام شد

رسانه کلیک – شرکت ایران خودرو قیمت جدید سوزوکی ویتارا را در اختیار رسانه ها قرار داد. این خودرو با قیمت 251 میلیون تومان به فروش می رسد.

شرکت ایران خودرو قیمت جدید یکی از گران ترین خودروهای تولیدی خود را اعلام کرد. قیمت جدید سوزوکی ویتارا برابر با 251 میلیون تومان است که در مقایسه با 161 میلیون گذشته، 90 میلیون افزایش داشته است.

تا به امروز ایران خودرو قیمت جدید برخی از خودروهای جدید خود را اعلام کرده است. در این میان می توان به پژو 207 دستی، دنا و دنا پلاس اشاره کرد که همگی افزایش قیمتی بیش از 40 درصد داشته اند (قیمت جدید دنا پلاس از سوی ایران خودرو اعلام شد).

شرکت سایپا نیز قیمت برخی از خودروهای خود مانند کیا سراتو را اعلام کرده است  (قیمت جدید کیا سراتو و پراید 151 SE از سوی سایپا اعلام شد). برخی شرکت های خودروسازی مانند مدیران خودرو نیز طرح فروش فوری خود را منتشر کرده اند. در این طرح قیمت خودروها افزایش سرسام آوری داشته است.

بسیاری از افراد منتظر اعلام قیمت جدید پراید هستند. خودرویی که نزدیک به 10 سال پیش با قیمت 7 میلیون تومان خرید و فروش می شد، هم اکنون قیمتی نزدیک به 40 میلیون تومان دارد!

هفته آینده به احتمال زیاد معمای قیمت جدید خودروهای داخلی حل می شود؛ با این حال همچنان قیمت خودروهای وارداتی از سوی شرکت های واردکننده اعلام نخواهد شد.

سوزوکی گرند ویتارا 2400 سی سی فول به یک موتور 4 سیلندر با امکان تولید 169 اسب بخار قدرت و 227 نیوتون متر گشتاور مجهز شده است. شتاب این خودرو بر اساس ادعای سازنده آن برابر با 12 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز به 175 کیلومتر بر ساعت می رسد.

مصرف سوخت این خودرو داخل شهر، خارج شهر و ترکیبی به ترتیب برابر با 12.5، 8.1 و 9.7 لیتر است. حجم مخزن سوخت این خودرو به 66 لیتر می رسد.

در حالی که قیمت کارخانه ای خودروها افزایش پیدا کرده، انتظار می رود قیمت آن ها در بازار با کاهش مواجه شود (کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار؛ آیا این روند ادامه پیدا می کند؟).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.