تماشا کنید: اولین تریلر فیلم ترسناک Us از کارگردان Get Out منتشر شد

رسانه کلیک – جوردن پیل، کارگردان ۳۹ ساله و برنده‌ و نامزد جایزه اسکار برای فیلم ترسناک Get Out، از جدیدترین ساخته‌ی خود، فیلم Us با انتشار تریلری از آن، رونمایی کرد. فیلم ترسناک Us همانند اثر قبلی پیل، در ژانر وحشت است و ظاهرا با یک فیلم افسارگسیخته رو به رو هستیم.

همانند فیلم قبلی پیل، این بار نیز شاهد حضور گسترده‌ی هنرپیشه‌های سیاه پوست هستیم. نکته‌ای که پیل در مصاحبه با هالیوود ریپتورز نیز به آن اشاره کرد:

این خیلی برای من مهم هست که یک خانواده‌ی سیاه پوست، در فیلمی ترسناک مرکزیت داشته باشند. اما این نکته باید قابل توجه باشد که «Us» برخلاف «Get Out» قرار نیست به مسئله‌ی نژاد بپردازد. این (فیلم) در مورد چیزی است که حس می‌کنم حقیقیتی غیرقابل انکار است. و این یک مسئله مهم است که «ما» بزرگترین و بدترین دشمن خود هستیم.

پیل همچنین اعتقاد دارد که هیولاها و داستان‌هایی که دارند، می‌تواند بهترین راه ممکن برای نمایش ترس‌های اجتماعی و حقایق باشد. 

پیل در سال ۲۰۱۷ میلادی توانست با فیلم «Get Out» غوغا به پا کند و اسکار بهترین فیلمنامه اورجینال را دریافت کند و در دو رشته بهترین فیلم و بهترین کارگردانی نامزد شود.

در مورد فیلم ترسناک Us ، چیزی نمی‌توانیم بگوییم، فقط کافی است تریلر آن را ببینید تا بفهمید پیل این بار با چه داستانی به سراغ مخاطبین‌اش می‌رود.

فیلم Us در تاریخ ۲۴ اسفند ماه سال جاری (۱۵ مارچ ۲۰۱۹) اکران می‌شود و بازیگرانی چون وینستون دوک و لوپیتا نیونگو که برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن مکمل برای فیلم ۱۲ سال بردگی شده بود، در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .