رکورد شکنی فیلم Bird Box: بیش از ۴۵ میلیون کاربر فیلم را تماشا کرده‌ اند!

رسانه کلیک – فیلم Bird Box با بازی ساندرا بولاک که به تازگی در سرویس نتفلیکس قرار داده شده، سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده و با تحسین مخاطبین رو به رو شده به طوری که رکورد تماشای فیلم در این سرویس بزرگ را جا به جا کرده است.

فیلم Bird Box که دنباله روی موفقیت فیلم‌های ترسناک سال ۲۰۱۸ شده و سبک و سیاقی مشابه فیلم «مکان ساکت» دارد، شاید از سوی منتقدین با اقبال متوسطی مواجه شده، ولی به شدت مورد استقبال سینمادوستان قرار گرفته است. 

نتفلیکس در جدیدترین گزارشی که ارائه داده، اعلام داشته بیش از ۴۵ میلیون کاربر طی یک هفته گذشته فیلم Bird Box را تماشا کرده‌اند که این فیلم را به قوی‌ترین اثر از نظر بازدید در سرویس نتفلیکس تبدیل کرده است.

فیلم Bird Box که در ژانر درام هیجان‌انگیز است، داستان نیروی ناشناخته و مرموزی را روایت می‌کند که باعث می‌شود مردم با دیدنش، دست به خودکشی بزنند. ساندرا بولاک که نقش اصلی فیلم را ایفا می‌کند، تلاش دارد تا خود و دو کودک همراهش را به نقطه‌ای امن ببرد که در روند فیلم، شاهد اتفاقاتی در گذشته و زمان حال هستیم.

یکی دو ماه پیش بود که نتفلیکس در گزارشی اعلام کرد که توانسته به رکورد ۱۳۰ میلیون مشترک دست پیدا کند. طبق این آمارها، متوجه می‌شویم که بیش از یک سوم مشترکان نتفلیکس، فیلم Bird Box را در هفته‌ی اول قرارگیری‌اش در سرویس تماشا کرده‌اند. با اینکه فیلم از نظر منتقدین، اثر قابلی نیست، اما نتفلیکس به واسطه محبوبیت ساندرا بولاک و هنرپیشه‌هایی مانند جان ماکوویچ، سارا پالسون و جکی وییر، توانسته موفقیت اثرش را تضمین کند.

نظر شما در مورد فیلم Bird Box چیست؟ آیا نظرتان به منتقدین نزدیک است یا با یک فیلم هیجان‌انگیز و مخاطب‌پسند رو به رو هستیم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .