میزان تولید آیفون ایکس اس مکس نصف می شود!

رسانه کلیک – تحلیلگران اعتقاد دارند میزان تولید آیفون ایکس اس مکس در سه ماهه اول سال آینده میلادی به نصف کاهش پیدا می کند.

فروش گوشی های هوشمند در بازار روند نزولی دارد. این موضوع باعث شده شرکت های بزرگ میزان تولید خود را کاهش دهند و همچنین شرکت های کوچک با کاهش فروش شدیدی مواجه شوند.

جدیدترین گوشی های هوشمند اپل، آیفون XR، آیفون XS و آیفون ایکس اس مکس فروش مناسبی در بازار ندارند. این موضوع باعث شده اپل قیمت آیفون XR و آیفون ایکس اس را کاهش دهد. خریداران می توانند گوشی قدیمی خود را با دستگاه های جدید این برند تعویض کنند.

در حالی که آیفون XS مکس در مقایسه با دو آیفون دیگر فروش بیشتری را در بازار تجربه می کند، نمی توان از این موضوع به عنوان یک موفقیت یاد کرد (فروش آیفون XS مکس 4 برابر آیفون ایکس اس است). بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی City Research در اختیار رسانه ها قرار گرفته، کاهش فروش این محصول باعث کاهش تولید آن می شود.

بنابر این گزارش، اپل در نیمه اول سال آینده میلادی میزان تولید آیفون XS Max را تا 48 درصد کاهش می دهد. یکی از تحلیلگران، ویلیام یانگ به این موضوع اشاره کرده که تولید آیفون ها به 45 میلیون دستگاه کاهش پیدا می کند.

در گذشته Citi پیش بینی کرده بود اپل در این بازه زمانی 50 میلیون گوشی هوشمند به تولید می رساند. تحلیلگران پیش بینی می کنند تولید آیفون های اپل در ماه های آینده با کاهش بیشتری مواجه می شود.

عدم تغییر در طراحی، قیمت بالا و معرفی محصولات مناسب از سوی کمپانی های چینی مانند هواوی، باعث شده فروش گوشی های اپل در بازار کاهش پیدا کند. انتظار می رود با معرفی پرچمداران جدید سامسونگ، گوشی های سری گلکسی S10، اپل کاهش فروش بیشتری را در بازار تجربه کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.