انفجار آیفون XS مکس در جیب یک کاربر!

رسانه کلیک – برای اولین بار شاهد انفجار آیفون XS مکس هستیم. صاحب این گوشی هوشمند گران قیمت قصد دارد از شرکت اپل شکایت کند.

انفجار گوشی های هوشمند موضوع جدیدی نیست و در گذشته نیز شاهد وقوع چنین حوادثی بودیم. گلکسی نوت 7 شناخته شده ترین گوشی هوشمند در این زمینه محسوب می شود که انفجار و آتش گرفتن آن باعث شد سامسونگ تولید این اسمارت فون را متوقف کند.

در جدیدترین گزارش مربوط به انفجار گوشی های هوشمند، شاهد منفجر شدن یک دستگاه آیفون XS مکس هستیم. این اسمارت فون که تنها 3 هفته عمر داشته، در جیب شلوار صاحب خود آتش گرفته است.

صاحب این دستگاه، Josh Hillard ادعا کرده آیفون XS مکس او پس از افزایش دما، منفجر شده است. قبل از انفجار گازهای رنگی از این دستگاه متصاعد شده است. صاحب این دستگاه اعلام کرده از اپل برای این مشکل شکایت می کند.

آقای Hillard در صحبت با نمایندگی های اپل تنها شاهد پیشنهاد یک گوشی هوشمند جدید بوده است. در حالی که صاحب این دستگاه از نظر فیزیکی آسیب دیده، نمایندگی های اپل یک گوشی هوشمند جدید را به او پیشنهاد داده اند.

در گذشته شاهد انفجار آیفون ایکس بودیم؛ با این حال برای اولین بار یک دستگاه آیفون XS Max آتش می گیرد. خوشبختانه این مشکل فراگیر نیست. اپل باید در این زمینه تحقیقات خود را آغاز کند.

آیفون ایکس اس مکس یکی از گران ترین گوشی های هوشمند موجود در بازار محسوب می شود که آتش گرفتن آن می تواند برای اپل دردسر زیادی به همراه داشته باشد.

این گوشی هوشمند به نمایشگر 6.5 اینچی OLED مجهز شده و از استاندارد IP68 بهره می برد. اپل برای تامین قدرت این گوشی هوشمند خود از چیپست 6 هسته ای A12 بایونیک استفاده کرده است. از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به دوربین اصلی دوگانه و باتری 3174 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.