بازی The Elder Scrolls 6 چه زمانی منتشر می شود؟

رسانه کلیک – آقای مایکل پچر در گفت و گوی خود با وب‌سایت مشهور «گیم اینداستری»، تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls 6 را پیش بینی کرده است که بر اساس آن، ظاهرا امسال میزبان این عنوان مورد انتظار هستیم!

مجموعه The Elder Scrolls را می‌توان یکی از محبوب‌ترین و قوی‌ترین فرانچایز‌های شرکت بزرگ بتسدا دانست که بیش از هفت سال از انتشار آخرین نسخه اصلی آن تحت عنوان The Elder Scrolls V یا به اختصار Skyrim می‌گذرد و در حالی که این بازی موفقیت‌های بی‌شماری را در کارنامه سازندگان به ثبت رساند، لیکن بتسدا پس از یک دوره غیبت طولانی، سرانجام در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در رویداد E3 2018 رسما از نسخه بعدی این مجموعه به نام The Elder Scrolls 6 رونمایی کرد. با این حال، این عنوان هنوز به دست بازیکنان و هواداران نرسیده است.

از طرفی، با توجه به عملکرد ضعیف و ناامید کننده بازی Fallout 76 و دردسرهایی که این عنوان ویدیویی برای شرکت سرشناس بتسدا به همراه آورده است، چند وقتی است که اطلاعات و جزئیاتی در خصوص بازی مورد انتظار The Elder Scrolls 6 منتشر نمی‌شود و این عنوان در سکوت خبری و بدون از توجه رسانه‌ها مراحل ساخت و توسعه خود را طی می‌کند.

با این حال، آقای مایکل پچر (Michael Pachter)، یکی از تحلیل‌گران معروف صنعت بازی‌های ویدیویی، به‌تازگی اشاراتی به تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls 6 داشته و بر این باور است که شرکت بتسدا به خاطر جبران خسارت‌ها و ضررهای مالی ناشی از عرضه ناموفق بازی فالوت 76، به دنبال عرضه این عنوان در سال جاری میلادی است.

به طور دقیق‌تر، در حالی که بسیاری از منتقدان و تحلیل‌گران معتقد هستند که نسخه ششم بازی The Elder Scrolls به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد، اما چندی پیش آقای مایکل پچر در گفت و گو با وب‌سایت مشهور Games Industry به صراحت بیان کرد که شکست سنگین بتسدا از عرضه بازی فالوت 76 باعث شده تا این شرکت به منظور جبران خسارت‌هالی مالی، تصمیمات جدیدی اتخاذ کند که در نتیجه، شاهد عرضه این عنوان در سال جاری میلادی هستیم.

آقای مایکل پچر در این رابطه می‌گوید:

شکست و عملکرد ضعیف بازی فالوت 76 شرایط و ضرورت‌هایی را برای شرکت بتسدا ایجاب کرده که انتظار می‌رود آن‌ها روند و فرآیند ساخت و توسعه بازی The Elder Scrolls 6 را در سال میلادی 2019 تسریع بخشند و در همان سال نیز اقدام به انتشار آن کنند.

جالب اینجا است که آقای مایکل پچر در گذشته نیز چنین نظری داشته و در سال‌های قبلی نیز سال میلادی 2019 را زمان عرضه بازی The Elder Scrolls 6 پیش بینی کرده بود.

البته، ذکر این نکته مهم است که در زمان معرفی بازی The Elder Scrolls 6، شواهد امر گویای این موضوع بود که سازندگان به‌تازگی مراحل ساخت این عنوان را آغاز کرده‌ بودند و این بازی به نوعی فرآیند تولید اولیه خود را در استودیوی بتسدا طی می‌کرد. بدین ترتیب، ظاهرا پیش بینی آقای مایکل پچر در خصوص تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls 6 چندان صحت ندارد.

در هر حال، شرکت بزرگ بتسدا تا به این لحظه هیچ واکنشی نسبت به این پیش بینی نشان نداده و متاسفانه عنوان The Elder Scrolls 6 هنوز تاریخ دقیق و حتی تقریبی برای عرضه ندارد. از این رو، به نظر می‌رسد که اطلاعات و جزئیات زیادی از این بازی در جریان کنفرانس شرکت بتسدا در رویداد E3 امسال منتشر شود و چه بسا شاهد اعلام تاریخ عرضه آن نیز باشیم.

حال، دیدگاه شما در رابطه با تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls 6 چیست؟ به نظر شما، آیا شرکت بتسدا پروسه ساخت این عنوان را تسریع کرده و به عرضه آن در سال جاری میلادی اصرار خواهد داشت؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.