شیفر

اولین تصاویر لامبورگینی هوراکان 2020 منتشر شد

رسانه کلیک – اولین تصاویر از لامبورگینی هوراکان 2020 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. در این تصاویر چراغ جلوی این خودروی سوپراسپرت مشخص شده است.

لامبورگینی در حال توسعه نسل آینده اونتادور بوده و همچنین خودروی اوروس، یکی از بهترین خودروهای SUV را روانه بازار کرده است (خودروی جایگزین لامبورگینی اونتادور سال 2020 از راه می رسد). علاوه بر این محصولات، این کمپانی ایتالیایی امسال از یک هایپرکار برقی با کدنام LB48H نیز رونمایی می کند.

چند سالی از ورود لامبورگینی هوراکان به بازار می گذرد و این شرکت باید نمونه فیس لیفت آن را به تولید برساند. به تازگی تصاویر لامبورگینی هوراکان 2020 در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

به نظر می رسد لامبورگینی قصد دارد تغییراتی را در ظاهر این خودروی 10 سیلندر خود اعمال کند تا طراحی خشن تری داشته باشد و همچنین آیرودینامیک آن بهبود پیدا کند.

این خودرو در دو نمونه مجهز به سیستم چهار چرخ محرک و محور عقب روانه بازار می شود. به احتمال زیاد قدرت تولیدی موتور تنفس طبیعی 5.2 لیتری لامبورگینی هوراکان 2020 در مقایسه با نسل کنونی افزایش پیدا می کند.

به تازگی نسخه فیس لیفت آئودی R8 معرفی شده است. این خودرو نیز از موتور 10 سیلندر تنفس طبیعی بهره می برد که قدرت آن در مقایسه با گذشته افزایش پیدا کرده است.

انتظار می رود قدرت تولیدی موتور این خودروها نزدیک به 10 اسب بخار افزایش پیدا کند. لامبورگینی هوراکان 2020 با مدل های LP620-4 و LP590-2 روانه بازار می شود.

گفته می شود نسخه فیس لیفت لامبورگینی اوراکان در فضای داخلی خود تغییراتی را تجربه می کند که برای مثال می توان به استفاده از یک نمایشگر لمسی مشابه با محصولات تسلا در کنسول مرکزی این خودروی سوپراسپرت اشاره کرد.

علاوه بر این تغییرات، شاهد بهبود در سیستم تعلیق این خودرو نیز خواهیم بود. به احتمال زیاد قیمت این خودرو در مقایسه با نسل کنونی آن یکسان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.