اطلاعاتی از فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege فاش شد!

رسانه کلیک – یکی از کاربران وب‌سایت مشهور ResetEra به‌تازگی اطلاعات و جزئیاتی از فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege فاش کرده که از عرضه دو اپراتور استرالیایی جدید و بازسازی نقشه Kanal حکایت دارد.

چند هفته پیش بود که شرکت فرانسوی یوبی‌سافت رسما از ادامه پشتیبانی خود از عنوان اکشن و تیراندازی Rainbow Six Siege خبر داد و با وجود گذشت چهار سال از انتشار این عنوان، به معرفی سیزن پس سال چهارم بازی پرداخت و حتی امکان پیش خرید آن را برای علاه‌مندان و بازیکنان فراهم کرد.

پس از معرفی این سیزن پس، حدس و گمانه‌زنی‌های متعددی پیرامون فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege شکل گرفت که ظاهرا بازیکنان بار دیگر میزان دو اپراتور و یک نقشه تازه خواهند بود. در همین رابطه، ساعاتی پیش یکی از کاربران وب‌سایت معتبر ResetEra تصاویر جدیدی از این عنوان ویدیویی به اشتراک گذاشته که اطلاعات و جزئیاتی از فصل اول سال چهارم بازی فاش می‌کند.

به گفته این کاربر، سازندگان در فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege این بار به سراغ کشور استرالیا رفته و یک اپراتور تهاجمی و یک اپراتور دفاعی از نیروهای این کشور را به بازی اضافه خواهند کرد. بر اساس ادعای این فرد، اولین اپراتور جدید بازی رینبو سیکس سیج «گریدلایک» (Gridlock) نام دارد که جز گروه اپراتورهای تهاجمی است. این کاراکتر تازه به کمک سلاح منحصر به فرد خود می‌تواند نقش مهمی را در پیروزی تیم ایفا کند. به عبارتی، گریدلایک به تعداد محدودی ردیاب دارد که آن را در اقصی نقاط نقشه بازی تعبیه می‌کند. حال، در صورتی که دشمنان به این ردیاب‌ها نزدیک شوند، جدا از اینکه مقداری از سطح سلامت خود را از دست می‌دهند، سر و صدایی نیز ایجاد می‌کنند.

در طرف دیگر، اپراتور دفاعی جدید فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege «موزیه» (Mozzie) نام دارد. قابلیت اختصاصی این اپراتور، امکان کنترل دوربین‌ها (Drones) است. به بیان دقیق‌تر، این شخصیت مونث با تعبیه تله‌هایی در مکان‌های مختلف، دوربین‌های تیم مهاجم را گیر انداخته و سپس کنترل آن را به دست می‌گیرد. قابلیتی که در نگاه اول جالب به نظر می‌رسد، چرا که چالش جدیدی را برای تیم مهاجم به دنبال دارد و گاها اعضا به اشتباه دروبین‌های دوستان و هم تیمی‌های خود را نابود خواهند کرد.

فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege

فارغ از دو اپراتور تازه رینبو سیکس سیج، در فصل بعدی این عنوان یک نقشه جدید نیز به بازی راه می‌یابد. البته، این نقشه محیط کاملا تازه و جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان نمی‌آورد و یوبی‌سافت در نظر دارد که نقشه Kanal را مشابه نقشه Hereford بازسازی کند. بدین ترتیب، این نقشه نیز از این پس به حالت Rank بازی نیز اضافه خواهد شد.

نکته قابل توجه این است که نقشه Kanal در کشور آلمان قرار دارد. این در حالی است که کاربر مذکور ادعا می‌کند که شرکت یوبی‌سافت در فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege به سراغ استرالیا و نیرو‌های ویژه این کشور می‎‌رود. موضوعی که به نوعی تناقض در حرف‌های این فرد را نشان داده و احتمال دروغین بودن این اطلاعات را افزایش می‌دهد.

با این حال، این کاربر برای اثبات ادعای خود، تصویری از منوی بازی Rainbow Six Siege در فصل آینده منتشر کرده که در ادامه به همراه تصویری از تله‌های جدید قابل مشاهده است.

[lightgallery images=”207439,207438″]

در هر صورت، یوبی‌سافت تا به این لحظه هیچ واکنشی نسبت به این گزارش نشان نداده و هنوز اطلاعاتی از فصل جدید این عنوان ویدیویی محبوب خود منتشر نکرده است. از این رو، تا اطلاع ثانویه و تایید این خبر از سوی سازندگان، ادعای این کاربر در حد یک شایعه باقی می‌ماند.

بازی هیجان انگیز و پرطرفدار رینبو سیکس سیج از مجموعه محبوب Tom Clancy در روز دهم آذر ماه سال 94 (یکم دسامبر سال میلادی ۲۰۱۵) توسط شرکت فرانسوی یوبی‌سافت روی پلتفرم های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همچنین رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد و نسخه استاندارد آن در حال حاضر با قیمت 49.99 دلار در فروشگاه‌های رسمی به فروش می‌رسد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با فصل بعدی بازی Rainbow Six Siege و قابلیت‌های دو اپراتور جدید این عنوان ویدیویی چیست؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.