نسخه جدیدی از بازی Alien به زودی معرفی خواهد شد

رسانه کلیک – با انتشار یک ویدیو در روز گذشته، یک بار دیگر ساخت نسخه جدیدی از بازی Alien بر سر زبان‌ها افتاد و بسیاری معتقد هستند این بازی سال جاری روانه بازار خواهد شد.

شرکت فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) در صفحه رسمی توییتر Alien Anthology منتشر کرده است که بر اساس آن، به زودی از یک Alien جدیدی رونمایی می‌شود. احتمال می‌رود که بازی جدیدی از سری Alien در راه باشد و در سال جاری معرفی و حتی منتشر شود؛ به زعم بسیاری دیگر این ویدیو ترکیبی از ساخت چند رسانه بر اساس فرانچایز Alien را می‌دهد. چرا که در این ویدیو فاکس قرن بیستم با شعار بخوانید، تماشا کنید و بازی کنید نمایش چند ثانیه‌ایش را به پایان می‌رساند. پس از طرفی دیگر این احتمال وجود دارد که در سال 2019 میلادی، به طور همزمان ساخت یک فیلم، یک بازی و نگارش یک کتاب یا کمیک بر اساس داستان Alien در حال پردازش باشد.

از دیگر نکات جالب توجه در این ویدیو، ثانیه‌های آغازین است که نام آماندا ریپلی (Amanda Ripley) در معرض نمایش قرار می‌گیرد پس به احتمال زیاد یک بار دیگر شاهد شجاعت‌های بی حد و حصر آماندا خواهیم بود. البته پیش از این آماندا را در بازی Alien: Isolation که در سال 2014 میلادی (93 شمسی) منتشر شده بود، ملاقات کرده بودیم؛ جایی که او برای کشف اکتشافات بیشتری و پرده‌ برداری از راز‌های بیگانگان، به کاوش در سفینه سواستوپل می‌پردازد. برای آشنایی بیشتر با آماندا ریپلی بهتر است بدانید که او دختر الن ریپلی (Ellen Ripley)، قهرمان سه گانه Alien است که در دهه‌های 70، 80 و 90 میلادی به روی پرده‌های سینما رفته بود و موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده بود.

پیش از این در جریان داستان Alien، گفته شده بود که روزی آماندا ریپلی سفینه نوسترومو را خواهد یافت و بسیاری از گره‌های داستانی را باز خواهد کرد. همان طور که می‌دانید نوسترومو سفینه‌ای بود که الن، مادر آماندا به همراه چند فضانورد دیگر با آن سفر کردند و در جریان حمله یک زنومورفِ بیگانه، بخش‌هایی از نوسترومو منفجر و بعد از آن ناپدید شد. به هر حال، آخرین خبری که از این سفینه در دسترس است، مربوط به سال 1979 میلادی، یعنی دقیقا 40 سال پیش است و احتمالا کاوش در نوسترومو، داستان جدیدی را در زندگی آماندا رپیلی رقم خواهد زد.

البته چندی پیش هم همین شرکت فاکس قرن بیستم، نام تجاری Alien: Blackout را به ثبت رسانده بود و احتمال دارد، نسخه جدید بازی Alien یا فیلم آن، به همین نام عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.