تماشا کنید: نخستین تریلر رسمی سریال نهنگ آبی!

رسانه کلیک – اولین تریلر سریال نهنگ آبی منتشر شد. این سریال نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی، نویسندگی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان در سبک اجتماعی است.شروع پخش این سریال از تاریخ 25 دی ماه 1397 خواهد بود. در خلاصه داستان سریال نهنگ آبی آمده است که: آرمین (ساعد سهیلی) دانشجوی تیزهوش کامپیوتر توان برقراری ارتباط با آدم ها را ندارد و بیشتر وقت خود را با سایت کتابخوانی اش که خودش ساخته میگذارند، پدرش (مجید مظفری) مبتلا به بیماری ام اس شده و در آستانه جدایی از مادرش (پریوش نظریه) است او در سایت کتابخوانی با ژاله (ماهور الوند) دختری که فهرست کتاب های مورد علاقه اش بسیار شبیه به آرمین است آشنا میشود ژاله او را که مشکل مالی دارد برای کار به شرکت ساختمانی ای معرفی میکند که خودش در آنجا به عنوان گرافیست کار میکند آرمین در شرکت با بهمن (حسین یاری) رئیس شعبه آناهیتا (لیلا حاتمی) نامزد بهمن هاله (آزاده صمدی) منشی فضول شرکت نادر (حمیدرضا آذرنگ) رئیس هیات مدیره شرکت مادر و مروارید (ویشکا آسایش) همسر نادر و یکی از اعضای هیات مدیره شرکت مادر آشنا میشود آرمین در این شرکت به عنوان مسئول امنیت استخدام میشود و این شروع ماجراهای زندگی تازه اوست.

این نخستین سریال تولید شبکه اینترنتی فیلیمو است. براساس اطلاعات منتشر شده در تریلر سریال نهنگ آبی ساعد سهیلی، لیلا حاتمی، ماهور الوند، حسین یاری، مصطفی زمانی، ویشکا آسایش، حمیدرضا آذرنگ، آزاده صمدی، مجید مظفری، پریوش نظریه، فرهاد آئیش، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی بازیگران سریال نهنگ آبی هستند.

اصطلاح نهنگ آبی احتمالا مربوط به پدیده ساحل نهنگ می‌شود که مربوط به خودکشی است. نام این فیلم احتمالا برگرفته شده از بازی نهنگ آبی یا چالش نهنگ آبی یک بازی غیرنرم‌افزاری مخفیانه است. 

سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی و تهیه کنندگی سعید ملکان، درامی معمایی بر گرفته از مسائل روز جامعه است که فیلمنامه آن توسط بهرام توکلی به نگارش درآمده است. نهنگ آبی نخستین تجربه حضور لیلا حاتمی و ساعد سهیلی در شبکه نمایش خانگی و همچنین نخستین پروژه ای است که فریدون جیرانی برای انتشار در شبکه نمایش خانگی کارگردانی می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.