شیفر

شیائومی بلک شارک Skywalker در گیک بنچ حضور پیدا کرد

رسانه کلیک – گوشی شیائومی بلک شارک Skywalker در بنچمارک Geekbench مشاهده شد. قدرت این محصول را چیپست اسنپدراگون 855 تامین می کند.

بر اساس اطلاعات جدیدی که توسط بنچمارک گیک بنچ در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، شیائومی در حال توسعه سومین گوشی هوشمند گیمینگ خود است. در گذشته شاهد معرفی گوشی های شیائومی بلک شارک و بلک شارک هلو بودیم.

به تازگی گوشی شیائومی بلک شارک Skywalker در بنچمارک Geekbench حضور پیدا کرده است. قدرت این دستگاه را پردازنده کوالکام اسنپدراگون 855 تامین می کند. احتمال پشتیبانی این اسمارت فون از شبکه ارتباطی 5G وجود دارد.

در بخش پردازنده شاهد حضور عبارت msmnile هستیم که کدنام چیپست اسنپدراگون 855 است. گوشی شیائومی بلک شارک Skywalker دارای 8 گیگابایت رم است.

این گوشی هوشمند در بنچمارک Geekbench در بخش تک هسته ای موفق به کسب امتیاز 3494 و در بخش چند هسته ای امتیاز 11149 شده است. این امتیازها استفاده از چیپست اسنپدراگون 855 را در این گوشی هوشمند تایید می کند.

در حالی که این اسمارت فون دارای پردازنده اسنپدراگون 855 است، نمی توان پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G توسط آن را قطعی دانست. در حقیقت تمام گوشی های مجهز به این چیپست قادر به پشتیبانی از این شبکه ارتباطی نیستند.

در صورتی که دستگاهی دارای مودم X50 LTE باشد، می توان پشتیبانی آن از شبکه ارتباطی 5G را قطعی دانست. کوالکام این چیپست را با دو مودم X50 LTE و X24 LTE در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد.

تولیدکنندگان گوشی های هوشمند، باید این پردازنده را با مودم موردنظر خود سفارش دهند. برای مثال سامسونگ برخی از نمونه های گلکسی S10 را مجهز به پردازنده اسنپدراگون 855 روانه بازار می کند.

انتظار می رود گلکسی S10، گلکسی اس 10 لایت و گلکسی S10 پلاس قادر به پشتیبانی از شبکه ارتباطی 4G باشند و سامسونگ یک نمونه مخصوص از این اسمارت فون را با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G روانه بازار کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.